Üdvözöljük a

Álláspályázat | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

Országos rendezvénynaptár

<< 2018 Május >>
KeSzeCsüSzoVa
 123456
78910111213
14151617181920
212223242627
28293031

Álláspályázat

2018. május 15.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet szakképzési irodavezető pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • a Szakképzési Iroda munkájának irányítása és felügyelete,
  • a vállalkozások gyakorlati képzési feltételeinek segítése,
  • a tanulószerződésekkel kapcsolatos tanácsadói tevékenység biztosítása,
  • gyakorlati képzőhely látogatások és ellenőrzések szervezésének és lebonyolításának felügyelete,
  • szakmai vizsgaelnökök és vizsgabizottsági tagok delegálásának biztosítása,
  • gyakorlati szintvizsgák lebonyolításának biztosítása,
  • mestervizsgáztatással kapcsolatos feladatok ellátásának biztosítása,
  • pályaorientációs tevékenységek irányítása,
  • a Veszprém Megyei Fejlesztési és Képzési Bizottság működéséhez a szükséges feladatok biztosítása,
  • szakmai beszámolók és pénzügyi elszámolások készítése,
  • a Kamara testületi üléseire terjesztendő szakképzési anyagok előkészítése,
  • szakmai rendezvények szervezése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás szakképzési intézményekkel, hatóságokkal és vállalkozásokkal,
  • a Kamara képviselete a szakképzés területén.

Feltételek:

  • felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma),
  • nyelvismeret (legalább egy középfokú nyelvvizsga),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • saját gépjármű,
  • magabiztos számítógép felhasználói ismeretek,
  • önálló és csapatban való proaktív munkavégzés,
  • innovatív és kreatív szemlélet.

Előnyt jelent:

  • szakirányú pénzügyi végzettség,
  • képzésszervezés területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • vállalkozásnál szerzett munkatapasztalat,
  • gazdasági kamaránál szerzett munkatapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara – 8200 Veszprém, Radnóti tér 1.

  • Pályázni pdf formátumú szakmai önéletrajz, motivációs levél, valamint végzettséget igazoló dokumentumok benyújtásával lehetséges a vkik@veszpremikamara.hu e-mail címre, legkésőbb 2018. június 15. 12:00 óráig.
  • A pályázó a pályázata benyújtásával hozzájárul személyes adatai kezeléséhez. A Kamara tájékoztatja a jelentkezőket, hogy a megadott személyes adatokat nem továbbítja harmadik személy részére és – alkalmazás hiányában – a kiválasztási eljárás lezárását követően törölni fogja.