Az online értékesítés fogyasztóvédelmi szabályai | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

<< 2018 Június >>

Az online értékesítés fogyasztóvédelmi szabályai

Szerző: Horváth-Béni Szilvia | 2017. november 28.

2017. november 28-án a  Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatalának Műszaki Engedélyezési, Fogyasztóvédelmi és Foglalkoztatási Főosztályával közösen tájékoztató rendezvényt szervezett a webáruházat működtető vállalkozások részére, amelynek fő témái az elektronikus kereskedelemre vonatkozó fogyasztóvédelmi előírások megismerése és az ellenőrzési tapasztalatok voltak.

Dr. Somogyi Istvánné főtitkár, Dr. Dobó-Kocsis Veronika osztályvezető,
Troják László főosztályvezető, Víghné Kozma Krisztina fogyasztóvédelmi munkatárs

Dr. Somogyi Istvánné főtitkár köszöntőjét követően Troják László, a Műszaki Engedélyezési, Fogyasztóvédelmi és Foglalkoztatási Főosztály vezetője nyitotta meg a rendezvényt, majd Dr. Dobó-Kocsis Veronika osztályvezető tartott előadást az e-kereskedelemre vonatkozó fogyasztóvédelmi előírásokról, ezt követően Víghné Kozma Krisztina fogyasztóvédelmi munkatárs tájékoztatta a résztvevőket az ellenőrzési tapasztalatokról.

A rendezvényen elhangzott előadás letölthető a csatolt állományokban.