Szellemitulajdon-védelem és innováció-menedzsment a sikeres vállalkozásokért - szakmai fórum | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

<< 2018 November >>

Szerző: Pallósi Krisztina | 2018. október 31.

Minden vállalkozás rendelkezik előállított szellemi termékkel, arculattal (cégnév, logó, honlap, prospektus, kiadványok stb.), amelyet szeretne megóvni az illetéktelen felhasználóktól. Az innováció-menedzsment elemei segítik a vállalkozásokat, hogy kutatás-fejlesztési és vállalati innovációs tevékenységüket jól tervezetten, a legnagyobb haszonnal végezhessék, miközben folyamatosan növelik cégük értékét.

A témában a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala és a Glósz és Társa Kft. közreműködésével szellemi-tulajdonvédelmi és innováció-menedzsment szakmai fórumot szervez konzultációs lehetőséggel.

IDŐPONT:

2018. november 29.

(csütörtök 10:00)

HELYSZÍN:

Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

(Veszprém, Radnóti tér 1. - Konferenciaterem)

PROGRAM:

09:30 __ Érkezés, reigsztráció

Megnyitó

Dr. Somogyi Istvánné főtitkár, Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
10:05   Eligazodás a szellemi tulajdon útvesztőjében – design, védjegy, szerzői jog
    Jámbor Eszter osztályvezető, Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala Védjegy és Mintaoltalmi Főosztály
10:45   Hogyan segíti helyzetelőnyhöz az innováció menedzsment?
    Kiss János József innovációs és iparjogvédelmi tanácsadó, Glósz és Társa Kft.
11:25   Büféebéd
12:00   Konzultáció a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala és a Glósz és Társa Kft. szakértőivel
    Konzultációs igényét a téma és a kérdés megjelölésével kérjük, a pallosi.krisztina@veszpremikamara.hu címre szíveskedjen előzetesen megküldeni.

RÉSZVÉTEL:

• A rendezvényen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.
  • Jelentkezni a kamara honlapján elérhető online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges.
  • Jelentkezési határidő: 2018. november 27.
  • További információ: Pallósi Krisztina, 06-88-814-112, pallosi.krisztina@veszpremikamara.hu

Számítunk megtisztelő jelenlétére!

„A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 2018. november 29-i „Szellemi tulajdon védelme és innováció-menedzsment a sikeres vállalkozásokért” rendezvényén kép- és hangfelvétel készül. A résztvevő a rendezvényen való regisztrációjával, részvételével – a kamara honlapján közzétett adatvédelmi tájékoztatás szerint – előzetes és kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy a rendezvényen róla kép- és hangfelvétel készüljön, s ezeket a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a rendezvényről szóló tájékoztatásaiban, valamint egyéb kiadványaiban és online felületein felhasználja.”

Helyszín: Veszprém Megyei Ker. és Iparkamara (Veszprém, Radnóti tér 1.)
Időpont: 2018. 11. 29. 10:00 - 2018. 11. 29. 13:00
Jelentkezés határideje: 2018. 11. 27. 16:00