Gazdaságvédelmi Jogszabálytár

2020. június 09.

Megjelent a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara  összefoglalója a Gazdaságvédelmi Akcióterv keretein belül megjelent jogszabályokról.

A kiadvány célja, hogy a Gazdaságvédelmi Akcióterv keretein belül megjelent jogszabályokat összefoglalja és egyszerűsítve mutassa be.

A pontos és alapos tájékozódás érdekében minden esetben tekintsék meg a Magyar Közlönyben megjelent kormányrendeletek részletes szövegezését is a hivatkozások segítségével.

Tájékoztatjuk, hogy jelen dokumentum folyamatosan frissül, ezért kérjük, hogy mindig a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara honlapjáról elérhető legfrissebb változatból informálódjanak.

A Gazdaságvédelmi Jogszabálytár ide kattintva érhető el.