Kamarai Védnöki Tábla - Felhívás vendéglátók részére

2019. május 28.

A három Balaton-parti megye – Veszprém, Somogy, Zala – kereskedelmi és iparkamarái 2002 óta működtetik a három megyében és a Balaton Kiemelt Üdülőkörzetben található vendéglátóhelyek minősítésére szolgáló Kamarai Védnöki Tábla rendszert, amelyben jelenleg 125 minősített, kiváló szolgáltatást nyújtó vendéglátóhely működik.

MI A KAMARAI VÉDNÖKI TÁBLA?

A Kamarai Védnöki Tábla célja a korrekt, színvonalas, valóban vendégmarasztaló vendéglátóhelyek szakmai elismerése és népszerűsítése. A Védnöki Táblák a Somogyi, a Veszprém és Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által megbízott minősítő szakértők értékelései alapján kerülnek átadásra. A már minősített vendéglátóhelyek 3 évente utóminősítésen esnek át.

HOGYAN LEHET CSATLAKOZNI?

Jelentkezni az alábbi vendéglátóhely kategóriákban lehetséges:

• melegkonyhás vendéglátó üzlet (étterem),
  • cukrászda,
  • kávéház és koktélbár.

A minősítésben való részvétel önkéntes,
feltétele a kamarának megküldött adatlap, nyilatkozat és az önminősítő lap visszaküldése.

A dokumentumok és a minősítési szempontok letölthetők a www.vednokitabla.hu oldalról.

Jelentkezési határidő: 2019. június 30.

Az elnyert védnöki tábla és oklevél széles sajtónyilvánosság biztosítása mellett ünnepélyes keretek között kerül átadásra.

Várjuk jelentkezését!