KKV Restart

2020. június 09.

A koronavírus elleni védekezés érdekében hozott intézkedések hatására a közegészségügyi korlátozások jelentősen enyhülnek, a magyar – és ezzel egy időben az európai és globális – gazdaság járvány miatti nehézségei is lassan, de fokozatosan mérséklődnek.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara összefoglalója a helyzetképről, kormányzati intézkedésekről, kamarai segítségről, finanszírozási lehetőségekrőll és a nemzetközi áruforgalommal kapcsolatos információkról ide kattintva olvasható.

A dokumentum folyamatosan frissül, ezért kérjük, hogy mindig a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara honlapján elérhető legfrissebb változatból informálódjon!