Megjelent az Üzlet magazin novemberi száma

2019. november 25.

A tartalomból: Mesteravató Ünnepség | TOP 100+200, NAV és KSH elemzések | Egymást erősíti a kamara és a kormányhivatal | Elindultak a vállalatiasodás útján - Plasticor Kft. | Üzleteket rendeznek be világszerte - Shoptec  Kft. | Napi szintű az innováció - Flexmont Kft. | Nagy lökést adott a Széchenyi Kártya hitel - MasterInox Kft. | Szakmabemutató Várpalotán | Üzemlátogatások | Szellemi tulajdon - Titokban tartás, védelem vagy hasznosítás? | Mikor fordulhatok a TSZSZ-hez? | Munkahelyi "jól-lét" | Kamara és az EU az egyetemen | Békéltető sarok stb.

Online cikkek

A Veszprém Megyei Üzlet Magazin 2019. novemberi teljes száma megtekinthető az alábbiakban vagy ide kattintva letölthető.