Negyedszázad után elköszönt

Szerző: Tremmer Tamás
2019. június 12.

A Za-Sa Kft. 1995 óta önkéntes tagja a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamarának. Sólyom Károly, a társaság ügyvezetője küldöttként már a kezdetektől hatékonyan részt vett a kamara tevékenységében.

Több választási évben is a jelölő bizottság tagjaként, később elnökként szívesen vállalta az ezzel járó többletmunkát. Az Ipari tagozat küldötte volt, 2016-ban az ellenőrző bizottság tagjává is megválasztották. 2019. január 1-től nyugállományba vonult, ezért a kamarai tisztségeiről április 1-jén lemondott.

A kamara nevében dr. Markovszky György elnök köszönte meg lelkiismeretes munkáját, és átadta részére a kamarai elismerést.