A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében 2024. március 27-én került sor a "Szervezeti közöny és agilitás" c. workshopra, ahol a szervezetfejlesztő és a marketingkommunikációs szakember két különálló, de szorosan összefüggő szemszögből vizsgálta a szervezet szintjén megjelenő közönyt és annak hatásait.

Áprilisban elindul az uniós támogatású Ifjúsági Garancia Plusz Program, amely segítséget nyújt a pályakezdő fiataloknak a munkaerőpiacon való elhelyezkedésben.  A program három lábra – bértámogatás, albérleti és útiköltség-hozzájárulás – épül.

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a

Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara

ünnepi ügyfélfogadása a következők szerint alakul:

2024. március 28. (csütörtök): 8:00-12:00

2024. március 29. (Nagypéntek): SZÜNNAP

2024. április 2-től a hagyományos ügyfélfogadási rend szerint várjuk a vállalkozásokat.

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

2024. január 1-jétől életbe lépett a pénzügyi biztosíték, a céltartalék, valamint a környezetvédelmi biztosítás hulladékgazdálkodással összefüggő részletes szabályairól szóló 681/2023. (XII. 29.) Korm. rendelet, amely a hulladékgazdálkodási tevékenységgel összefüggésben okozott, előre nem látható környezeti károk elhárításának finanszírozását részletezi.

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében 2024. március 26-án került sor a "Bőrdiagnosztika a bőranatómia tükrében" c. workshopra.

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara szakmai fórumot szervezett a duális képzőhelyek részére gépészet ágazatban.

Magyarországon az EU költségvetése az elmúlt két évtizedben egyedülálló lehetőséget teremtett a gazdasági versenyképesség javítására, a konvergencia célok megvalósítására és a gazdaság fenntartható növekedési pályára állítására.

2024. januárjában hatályba lépett a globális minimumadót szabályozó (GloBe) magyar jogszabály - 2023. évi LXXXIV. törvény a globális minimum-adószintet biztosító kiegészítő adókról és ezzel összefüggésben egyes adótörvények módosításáról - és ezzel az EU többi államához hasonlóan Magyarországon is megjelent az új adóteher.