Túra és nyereményjáték: 18 éve az EU-ban

2022. május 23.

A Europe Direct Veszprém és fenntartója, a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Magyarország EU-csatlakozásának 18. évfordulója alkalmából nyereményjátékkal egybekötött, önállóan teljesítendő túrát hirdet 2022. május 9. és június 5. között.

TÁV:

• 18 km táv;
  • kötetlenül, Veszprém megyében bárhol teljesíthető 2022. május 9. 00.01 – 2022. június 5. 23.59 között;
  • nem kötött szintidőhöz, azonban a táv megkezdésének napján kell teljesíteni a teljes távot.

TELJESÍTÉS MÓDJAI:

• a távot lehet gyalog, futva, kerékpározva, úszva, evezve stb. teljesíteni.
    Az egyetlen feltétel erre vonatkozóan, hogy aktív, kültéri mozgás történjen.
  • 60 év felett engedélyezett az elektromos rásegítéssel rendelkező kerékpár használata.
    Tilos a távot azonban más, elektromos meghajtású sporteszközzel teljesíteni.
  • A táv teljesíthető egyedül, párosan, családdal, barátokkal stb., azonban a nyereményjátékban való részvételhez minden résztvevőnek teljesítenie kell a Részvételi és nyereményjáték szabályzat 2. és 3. pontjában írtakat.

TÁV TELJESÍTÉSÉNEK BIZONYÍTÁSA:

• az aktivitást rögzíteni kell bármilyen, arra alkalmas applikációval, az eredményt el kell menteni vagy képernyőképet készíteni (printscreen, amin egyértelműen láthatók a teljesített távhoz tartozó információk);
  • a táv teljesítése közben készíteni kell legalább egy fotót, amelyen a Résztvevő is szerepel.
  • az eredményt és a képet posztolni kell a Facebookra (Instagram opcionális) az alábbi két hashtaggel: #18évEU18kmVeszprém és #legyalogoltam / #letekertem / #lefutottam / #leúsztam / #leeveztem stb. szavak valamelyikét (a teljesítés módjától függően).
  • az eredményt és a fotót el kell küldeni e-mailben a veszprem@europedirect.hu e-mail címre a Résztvevő elérhetőségeivel (név, telefonszám, e-mail cím, születési hely és idő, lakcím, saját Facebook profil linkje) együtt legkésőbb 2022. június 5. 23.59-i

NYEREMÉNYEK:

• 1. kisorsolt játékos nyereménye: 1 db Decathlon ajándékutalvány 25 000 Ft értékben
  • 4. kisorsolt játékos nyereménye: 1 db Europe Direct ajándékcsomag

FIGYELEM!
A fenti információk nem teljes körűek.

RÉSZVÉTELI ÉS NYEREMÉNYJÁTÉK SZABÁLYZAT