TOP 100+200 2019

2019. november 13.

Megjelent a VKIK, a NAV, a KSH és a Napló gondozásában készült veszprém megyei TOP 100+200 gazdasági magazin 2019-es kiadása, amely magyar és angol nyelven mutatja be Veszprém megye 2018. évi gazdasági eredményeit és a legnagyobb 300 vállalkozás listáját.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, a NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatósága, a Központi Statisztikai Hivatal és a Napló együttműködésében elkészült kiadvány magyar és angol nyelven mutatja be Veszprém megye 2018. évi gazdasági eredményeit és a TOP 300 vállalkozás listáját.

A bemutató rendezvényre november 13-án Veszprémben, nagy számú érdeklődés mellett került sor a kamara konferenciatermében. Köszöntőbeszédében dr. Somogyi Istvánné kiemelte, a kiadvány ebben formában immár 13. alkalommal jelenik meg, és hasznos információkkal segíti a helyi gazdasági szereplőket.

A rendezvényen Szántó Balázs, a Központi Statisztikai Hivatal veszprémi főosztályvezetője mutatta be a Veszprém megye gazdasági helyzetét országos összehasonlításban, majd Dégi Zoltán, a NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatóságának igazgatója beszélt a legnagyobb 300 vállalkozás eredményeiről az adózás tükrében. Dr. Markovszky György, a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke a TOP 100+200 gazdaságban betöltött szerepéről, súlyáról beszélt, külön kiemelve az első 100 vállalkozás meghatározó teljesítményét.

A bemutató rendezvényen került sor a Veszprém Megyei Kormányhivatal és a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara közötti együttműködési megállapodás aláírására is.

Az elmúlt évek hagyományainak megfelelően filmes bemutatkozásra került sor. Idén az ajkai székhelyű Payer Industries Hungary Kft. működésébe nyerhettek betekintést a résztvevők a Bemind Kft. és a Black Media Production közreműködésével készült vállalati imázsfilmen keresztül.

A díjazott vállalkozások képviselői:
Bódy Kornél (Plasticor Kft.), Bükki Balázs, Kissné Sághegi Katalin (Shoptec Kft.),
Perlaky Tamás, Krámli Attila, Dr. Lauer János (Flexmont Kft.)

A kiadvány bemutató rendezvényén az Év Vállalkozása és a Kutatás-Fejlesztési és Innovációs díjak is átadásra kerültek.

A TOP 100+200 Veszprém megye 2019 című kiadvány a kamaránál ingyenes beszerezhető, illetve digitális formában az alábbiakban vagy ide kattintva megtekinthető:

A rendezvényen bemutatott előadásanyagok:

• 2019-11-13 - TOP 100+200 Veszprém megye 2019