"E-kereskedelem és e-business a marketing szemszögéből" workshop

Rendezvény időpontja: 2022-05-25 09:00 - 2022-05-25 12:00
Rendezvény helyszíne: VKIK (Veszprém, Radnóti tér 1.)

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Marketing Klubja e-kereskedelem és e-business témakörben, a nagysikerű első rendezvény folytatásaként, még két alkalommal szervez marketing workshopot, amelynek célja, hogy interaktív módon mutassa be e terület legújabb trendjeit és felkészítse a vállalkozásokat az előttük álló, jövőbeni kihívásokra.

IDŐPONT:

2022. május 25.
Szerda (9:00 - 12:00)

(Következő alkalom: 2022. június 15.)

HELYSZÍN:

Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Veszprém, Radnóti tér 1. (Elnökségi terem - fsz. 118.)

TEMATIKA:

Hogyan?

(2022. május 25.)

• E-szolgáltatás
  • E-kereskedelem
  • E-üzlet
  • Támogató szolgáltatások (fulfillment, rented solutions)
  • Finanszírozási modellek

Mivel?

(2022. június 15.)

• Marketing stratégiák
  • Tartalommarketing, videó gyártás
  • Online hirdetések
  • TikTok, YouTube, Instagram és a jövő

PROGRAM:

8:30 Érkezés

E-kereskedelem és e-business a marketing szemszögéből I.

Birincsik Albert elnök, Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Marketing Klubja / ügyvezető, Bemind Kft.

10:30 Kávészünet

E-kereskedelem és e-business a marketing szemszögéből II.

Birincsik Albert elnök, Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Marketing Klubja / ügyvezető, Bemind Kft.

12:00 Szendvicsebéd

RÉSZVÉTEL:

• A rendezvényen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz és rendezett kamarai hozzájáruláshoz kötött.
  • Jelentkezni a lenti ONLINE JELENTKEZÉSI LAP kitöltésével lehetséges.
  • Jelentkezési határidő: 2022. május 23. (hétfő)

INFORMÁCIÓ:

pallosi.krisztina@veszpremikamara.hu
06-88-814-112

ONLINE JELENTKEZÉSI LAP:

Adatkezelési tájékoztató:
A rendezvényen kép- és hangfelvétel készül. A résztvevő a rendezvényen való regisztrációjával, részvételével – a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatás szerint – előzetes és kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy a rendezvényen róla kép- és hangfelvétel készüljön, és ezeket a kamara a rendezvényről szóló tájékoztatásaiban, valamint egyéb kiadványaiban és online felületein felhasználja.