Minőség Klub ülés a Bourns Kft.-nél

Rendezvény időpontja: 2024-04-18 10:00 - 2024-04-18 13:00
Rendezvény helyszíne: Bourns Kft. (8400 Ajka, Hársfa u. 9.)

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara tisztelettel meghívja a Veszprém Vármegyei Minőség Klub ülésére, amelynek ez alkalommal a Bourns Kft. szolgál helyszínéül. A Veszprém Vármegyei Minőség Klub olyan vármegyei vállalkozások közössége, akik elkötelezettséget tanúsítanak a minőségfejlesztés tekintetében.

BETELT!
Az eseményre való jelentkezés már nem lehetséges.

A klub alapvető célja az egymástól tanulás, a legjobb gyakorlatok és a tapasztalatok megosztása, az új minőségmenedzsment szemlélet terjesztése és a vármegyei szereplők közötti kapcsolatépítés. A kihelyezett ülések alkalmával a tapasztalatcseréken túlmenően szakmai előadások is elhangzanak, amelyek a résztvevők versenyképességének javítását célozzák.

PROGRAM:

10:00 Köszöntő
Blumenschein Mária klubelnök
10:05 A Bourns Kft. bemutatása,
Fülöp Csaba, operation manager

Best practice a karbantartás területén: bemutatkozik a CMMS rendszer, fókuszban az előre tervezés és dokumentálás
Kovács Dávid, karbantartás vezető
10:50 Kávészünet
11:05 Optikai felületdigiztalizálás - jövőt formáló méréstechnika az iparban és azon túl
Benedek Szabolcs, ügyvezető, Alap Inspektor Kft.
11:45 Üzemlátogatás
Fülöp Csaba, operation manager
12:30 Szendvicsebéd, networking, ülés zárása

Program az oldal alján található csatolmányban.

RÉSZVÉTEL:

A klubülésen való részvétel TÉRÍTÉSMENTES, de előzetes regisztrációhoz kötött, valamint feltétele a rendezett kamarai hozzájárulás (2024. évvel bezárólag).

JELENTKEZÉS:

Jelentkezni a lenti ONLINE JELENTKEZÉSI LAP kitöltésével lehetséges.

Jelentkezési határidő: 2024. április 16.
Létszámkorlát: 20 fő

A létszámkorlátra tekintettel kérjük, csak abban az esetben küldje el jelentkezését, ha valóban részt tud venni az eseményen!

INFORMÁCIÓ:

csitei.timea@veszpremikamara.hu