"Z" Beszállítói Vásár - szakmai út, Lipcse

Rendezvény időpontja: 2023-03-07 09:00 - 2023-03-10 16:00
Rendezvény helyszíne: Leipziger Messe / Lipcse

A globális ellátási láncban az utóbbi időben tapasztalt változások hatásaként egyre több német vállalat az ázsiai piacok helyett Európát részesíti újra előnyben. Kelet-Közép-Európa, így Magyarország is, mint beszerzési piac felértékelődik. Így különösen fontos, hogy a magyar vállalkozások is lehetőséget kapjanak a bemutatkozásra és új üzleti kapcsolatok kialakítására német vállalatokkal.

Ezt a célt támogatja a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara 2023. március 7-10. között a lipcsei „Z” Messe meglátogatásával egybekötött beszállítói-beszerzői szakmai útja.

Az út célja német gép- és berendezésgyártó vállalatokkal, beszállítókkal, beszerzőkkel való személyes találkozás, kapcsolatépítési lehetőség vásár látogatásával és a B2B találkozók segítségével. A "Z" Zuliefermesse az európai beszállítóipar legjelentősebb vására, az INTEC és a Grind Tec pedig kiegészítik a teljes gépgyártási portfóliót. A vásáron zajló B2B megbeszélések keretein belül lehetőség nyílik, hogy megbeszéléseket egyeztessen, személyesen mutassa be a cégét és tárgyaljon potenciális üzletfelekkel. Az „aktív vásárlátogatás” keretén belül pedig potenciális partnereivel személyes, előre egyeztetett időpontban találkozókat szerveznek.

Az út során lehetőség nyílik a lipcsei gazdasági régió, különös tekintettel az autóiparban és gépiparban jelenleg zajló események megismerésére is.

A céglátogatás alkalmával bepillantást nyerhetünk a németországi autóipar prominens szereplőjének, a BMW gyár mindennapjaiba.

A szakmai út részletes programja és a részvételi feltételek itt találhatóak.

Jelentkezési határidő: 2023. február 7.

Jelentkezés, bővebb információ