Gazdasági Fórum 2022

Rendezvény időpontja: 2022-10-10 14:00 - 2022-10-10 15:30
Rendezvény helyszíne: VKIK (Veszprém, Radnóti tér 1.)

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara tisztelettel meghívja Önt őszi Gazdasági Fórum rendezvényére, amelynek célja az európai és a magyar gazdaság aktuális helyzetének és lehetséges jövőképének bemutatása.

A programon elhangzó hiteles szakmai információk nagyban segítik a résztvevőket a gazdasági folyamatok részletesebb megismerésében és az üzleti tervezésben.

IDŐPONT:

2022. október 10.
Hétfő, 14:00

HELYSZÍN:

Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Veszprém, Radnóti tér 1. (Konferenciaterem)

PROGRAM:

13:30 Érkezés, regisztráció, büfé

Köszöntő, bevezető

Dr. Markovszky György elnök,
Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

A magyar gazdaság helyzete és perspektívái

Prof. Dr. Bod Péter Ákos akadémikus, egyetemi tanár,
MTA / Budapesti Corvinus Egyetem

15:00 Kérdések - válaszok
15:10 Zárszó
15:15 Fogadás

Meghívó letöltése

RÉSZVÉTEL:

• A rendezvényen való részvétel térítésmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött.
  • Részvételi szándékát kérjük, a lenti online jelentkezési lap kitöltésével jelezze.
  • Jelentkezési határidő 2022. október 6.

Számítunk megtisztelő jelenlétére!

ONLINE JELENTKEZÉSI LAP:

Adatkezelési tájékoztató:
A rendezvényen kép- és hangfelvétel készül. A résztvevő a rendezvényen való regisztrációjával, részvételével – a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatás szerint – előzetes és kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy a rendezvényen róla kép- és hangfelvétel készüljön, és ezeket a kamara a rendezvényről szóló tájékoztatásaiban, valamint egyéb kiadványaiban és online felületein felhasználja.