Online tájékoztató KATA-s vállalkozások részére

Rendezvény időpontja: 2022-08-25 10:00 - 2022-08-25 11:00

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatósága közreműködésével online tájékoztató előadást szervez a kisadózó vállalkozások tételes adóját (KATA) érintő jogszabályi változásokról, kötelezettségekről egyéni és társas vállalkozások, könyvelők részére.

IDŐPONT:

2022. augusztus 25. csütörtök
10:00

HELYSZÍN:

Microsoft Teams

PROGRAM:

09:30 Csatlakozás
10:00

Tájékoztató a KATA jogszabályi változásairól, valamint az egyéb adózási lehetőségekről egyéni és társas vállalkozások részére

Előadó: NAV

11:00 Kérdések - válaszok

RÉSZVÉTEL:

• A programon való részvétel térítésmentes, azonban előzetes regisztrációhoz kötött, valamint feltétele a 2022. évvel bezárólag rendezett kamarai hozzájárulás.
  • Regisztrálni a lenti online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges 2022. augusztus 23-ig.
  • A csatlakozáshoz szükséges link a rendezvény előtte napon kerül megküldésre az online jelentkezési lapon megadott e-mail címre.

ONLINE JELENTKEZÉSI LAP:

Adatkezelési tájékoztató:
A rendezvényen kép- és hangfelvétel készül. A résztvevő a rendezvényen való regisztrációjával, részvételével – a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatás szerint – előzetes és kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy a rendezvényen róla kép- és hangfelvétel készüljön, és ezeket a kamara a rendezvényről szóló tájékoztatásaiban, valamint egyéb kiadványaiban és online felületein felhasználja.