"Könyvelőkkel a duális képzésért" szakképzési fórum

Rendezvény időpontja: 2019-12-05 10:00 - 2019-12-05 13:30
Rendezvény helyszíne: VKIK (8200 Veszprém, Radnóti tér 1.)

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szakképzési fórumot szervez 2019. december 5-én, amelynek keretében László Antónia okleveles közgazdász a tanulók gyakorlati képzésének és a szakképzési hozzájárulási kötelezettség csökkentésének feltételeiről, lehetőségeiről nyújt tájékoztatást.

PROGRAM:

09:30 Érkezés, regisztráció

Megnyitó

Rábai Veronika szakképzési irodavezető, Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Gyakorlati képzőhelyként a szakképzésben

• A tanulók gyakorlati képzésének és a szakképzési hozzájárulási kötelezettség csökkentésének feltételei, lehetőségei
  • A szakképzési hozzájárulás változásai és a csökkentő tételek igénybevételének szabályai
  • Egyéb szervezetek gyakorlati képzés utáni normatíva igénylése, elszámolása
  • A tanulószerződés, együttműködési megállapodás kötésének feltételei
  • Gyakorlati példák, kérdések-válaszok a tanulóképzésről

László Antónia, okleveles közgazdász, mérlegképes könyvelő

12:00 Konzultáció

RÉSZVÉTEL:

• A rendezvényen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.
  • Jelentkezni a lenti online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges 2019. november 29-ig.
  • Információ: Pergerné Szalczinger Szilvia: (88) 814-106, perger.szilvia@veszpremikamara.hu

Számítunk megtisztelő jelenlétére!

ONLINE JELENTKEZÉSI LAP:

Adatkezelési tájékoztató:
A rendezvényen kép- és hangfelvétel készül. A résztvevő a rendezvényen való regisztrációjával, részvételével – a kamara honlapján közzétett adatkezelési tájékoztatás szerint – előzetes és kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy a rendezvényen róla kép- és hangfelvétel készüljön, s ezeket a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara  a rendezvényről szóló tájékoztatásaiban, valamint egyéb kiadványaiban és online felületein felhasználja.