Szervezeti közöny és agilitás a szervezetfejlesztő és a marketingkommunikációs szakember szemével

2024. március 27.

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében 2024. március 27-én került sor a "Szervezeti közöny és agilitás" c. workshopra, ahol a szervezetfejlesztő és a marketingkommunikációs szakember két különálló, de szorosan összefüggő szemszögből vizsgálta a szervezet szintjén megjelenő közönyt és annak hatásait.

A workshop előadói Maczkó-Dörnyei Nóra szervezetfejlesztési OD tanácsadó, Improvers Group Magyarország (Sämling), vállalati tréner, business coach, SkillTréning és Birincsik Albert marketingkommunikációs tanácsadó, a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara Marketing Klubjának elnöke, ügyvezető Bemind Kft. voltak.

Birincsik Albert elmondta, hogy a szervezeti közöny csak következményeiben tetten érhető jelenség. A mai alkalmon megnéztük, hogy miként vehetjük észre, mit tehetünk a gyógyítás érdekében. Sok vezető volt jelen a mai rendezvényen, így alkalmunk nyílt a gondolatcserére és a tapasztalatok megosztására. A kötetlen beszélgetés során egymást is jobban megismertük.

A jövő vezetője az EMBER. Köszönjük, hogy eljöttetek EMBEREK!