Megjelentek az Innovációs és Technológiai Minisztérium által kiadott egyedi miniszteri határozatok a szakképzést és a szakmai vizsgákat érintő intézkedésekről.

2021 áprilisában is érvényben maradnak a veszélyeztetett gazdasági ágazatokban működő vállalkozásokra vonatkozó kedvezmények.

Az Academy for Women Entrepreneurs (AWE) egy női vállalkozókat ösztönző program, amely a résztvevők számára a vállalkozásuk létrehozásához és növekedéséhez szükséges tudást, eszközöket és kapcsolatrendszert biztosítja.

Számos kedvező változtatásnak köszönhetően mostantól még több mikro-, kis- és középvállalkozás igényelhet 0%-os kamatozású kölcsönt a Covid-19 járványt követő újraindítási célokhoz.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a nehéz helyzetben lévő, szálláshelyet működtető önkéntes kamarai tagvállalkozásainak segítséget kíván nyújtani az üzleti és oktatási célú ajánlatok közzétételével.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a nehéz helyzetben lévő, szálláshelyet működtető önkéntes kamarai tagvállalkozásainak segítséget kíván nyújtani. A 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet szerint üzleti, oktatási céllal nyitva tartó szálláshelyek tájékoztató ajánlatai megjelennek a kamara weboldalán.