Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara összefoglalója a külkereskedelem szempontjából fontosabb országok aktuális gazdasági helyzetéről, az országokat érintő, legfontosabb intézkedésekről és az esetleges áruforgalmi korlátozásokról.

Az Európai Bizottság által közzétett gazdasági előrejelzés szerint az európai gazdaságban a vártnál gyorsabb fellendülés következik be, mivel 2021 első negyedévében a gazdasági tevékenység meghaladta a várakozásokat.

Az OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft. immáron hatodik alkalommal hirdeti meg az „Az Év Felelős Foglalkoztatója 2021” elnevezésű pályázatát.

A NOVOFER Alapítvány idén ismét meghirdeti a Gábor Dénes-díj felterjesztési felhívását, amely az innovációs folyamatban alkotó módon résztvevő, a határainkon belül vagy kívül élő, kiemelkedő tudományos, kutatás-fejlesztési tevékenységet folytató magyar szakemberek fokozott erkölcsi elismerését szolgálja.

A legfrissebb Eurobarométer felmérés eredményei azt mutatják, hogy az euró bevezetését széles körben támogatja azoknak a tagállamoknak a lakossága, amelyek még nem tértek át a közös valutára.

A 2021. július 8-án megjelent, 130. számú Magyar Közlönyben kihirdették az építőipari ellátásbiztonság szempontjából stratégiai jelentőségű nyersanyagok és termékek kivitelével kapcsolatos regisztrációs eljárásról és egyéb intézkedésekről szóló kormányrendeletet, és módosították az EKÁER-rendeletet.