A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Elnöksége 2022. augusztus 1-i ülésén megfogalmazta állásfoglalását és javaslatait a kisadózó vállalkozások lehetőségeit szűkítő KATA-törvény módosításával kapcsolatban.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) 2022. július 28-i egységes megjelentetési dátummal pályázatot hirdet a Kamarai Gyakorlati Oktatói Vizsgabizottsági Elnökök és Tagok Országos Névjegyzékébe történő felvételre, illetve a Névjegyzéken szereplés meghosszabbítására.

A Magyar Közlöny 2022. évi 128. számában megjelent a 2022/2023. tanév rendjéről szóló 22/2022. (VII. 29.) BM rendelet, amely 2022. szeptember 1-jén lép hatályba.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet Mestervizsga Vizsgabizottsági Tagok névjegyzékbe való felvételre.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara június 2-án tartotta hagyományos tanévzáró ünnepségét, amelyen a szakképzés helyzetének áttekintése mellett sor került a kiváló tanulók, oktatók és duális képzőhelyek elismerésére.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Hibrid- és elektromos autó diagnoszta és karbantartó tanfolyamot indított 2022. április 22-én. A 40 órás képzésen 13 fő vett részt.

Két év után újra személyes jelenléttel került megrendezésre Balatonfüreden a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, valamint a KISOSZ Veszprém megyei szervezetének közös szezonfelkészítő fóruma.

A nemesvámosi GNSZ Tervező Kft. telephelyén tartotta tavaszi ülését a kamara által működtetett Bakony-Balaton Mechatronikai és Járműipari Klaszter.