A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2022. május 10-től pályázatot hirdet a Kamarai Gyakorlati Oktatói Képzési- és Vizsgaellenőri Névjegyzékébe történő felvételre.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2022. május 10-től pályázatot hirdet a Kamarai Gyakorlati Oktatói Képzés Országos Tréneri Névjegyzékébe történő felvételre.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Hibrid- és elektromos autó diagnoszta és karbantartó tanfolyamot indított 2022. április 22-én. A 40 órás képzésen 13 fő vett részt.

A nemesvámosi GNSZ Tervező Kft. telephelyén tartotta tavaszi ülését a kamara által működtetett Bakony-Balaton Mechatronikai és Járműipari Klaszter.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a BENT Szakmai Közösség közreműködésével „Bevezetés a pénzügyi tervezésbe” címmel szervezett szakmai workshopot.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a FranklinCovey félnapos szervezetfejlesztési workshopot szervezett vállalkozóknak, cégvezetőknek, HR és L&D vezetőknek a változások proaktív kezelése témakörben.

A gazdasági kamarákról szóló törvényben meghatározott évi 5.000,- Ft kamarai hozzájárulás befizetési rendje 2022. január 1-től megváltozott.

A 2022-es hozzájárulást már új bankszámlaszámra szükséges befizetni március 31-ig.

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara (DUIHK) 2021-ban is meghirdette a Szakképzési Díj pályázatot, amely azon kiemelkedő projekteket és kezdeményezéseket méltatja, amelyek jelentős mértékben és példaértékű módon segítik elő a duális képzést Magyarországon. A díj célja, hogy ösztönözze a magyarországi szakképzési rendszer fejlődését.