Pályaorientációs tevékenységei keretében a kamara idén két alkalommal szervezi meg Kismesterképző Nyári Táborát 5-6-7. osztályt befejezett tanulók részére.

Eredményes vizsgát tettek a kamarai gyakorlati oktatói képzések újabb csoportjai Veszprémben és Pápán, ahol 49-en vizsgáztak, közülük pedig 21-en kiválóan megfelelt tanúsítványt vehettek át.

A kamara tervei szerint június közepéig összesen 168 fő veheti majd át oktatói tanúsítványát a veszprémi, pápai, tapolcai és ajkai képzéseken.

Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Veszprém Megyei Szervezete, valamint a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 2019. május 18-án Karriernapot rendez a Veszprém Arénában.

Felhívjuk a gazdálkodó szervezetek figyelmét, hogy a 2019. évi 5.000,- Ft kamarai hozzájárulás megfizetésének határideje 2019. március 31. a 2011. évi CLVI. törvény értelmében.

Veszprémben a Kossuth u. 10. sz. alatti irodaépület 4. emeletén 13-26 m2-es irodák kiadók.

A Veszprém Megyei Mérnöki Kamara, a Magyar Építészek Veszprém Megyei Kamarája és a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ismét meghirdette a CSOMAY KÁLMÁN ÉPÍTŐIPARI NÍVÓDÍJAT.

A tartalomból: Gazdasági Fórum | Együttműködési megállapodás az Agrárkamarával | A Felelősség a Közösségért és Környezetért Díj átadása | Szakma Kiváló Tanulója Verseny | Módosult a Munka Törvénykönyve | Interjú a megyei Békéltető Testület új elnökével

Tájékoztatjuk kedves ügyfeleinket, hogy 2019. március 21-én a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ajkai területi irodája az Ajka, Szabadság tér 19. sz. alatt található üzletsorra (új kereskedősor) költözött.