A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2022. május 10-től pályázatot hirdet a Kamarai Gyakorlati Oktatói Képzési- és Vizsgaellenőri Névjegyzékébe történő felvételre.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2022. május 10-től pályázatot hirdet a Kamarai Gyakorlati Oktatói Képzés Országos Tréneri Névjegyzékébe történő felvételre.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében a VSZC Jendrassik-Venesz Technikum tanulói és oktatói ellátogattak a MACH-TECH és IPAR NAPJAI 2022 elnevezésű szakkiállításra a HUNGEXPO Budapest Kongresszusi és Kiállítási Központba.

Veszprém Megyei Jogú Város és a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a "VKSZ" Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. közreműködésével technikaversenyt hirdetett a Modern Városok Program Szakipark - Veszprémi Iparos Park projekt keretében.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Hibrid- és elektromos autó diagnoszta és karbantartó tanfolyamot indított 2022. április 22-én. A 40 órás képzésen 13 fő vett részt.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 15. alkalommal, 2022. április 25-27. között szervezte meg Budapesten, a Hungexpo Vásárközpont C, F, G és D pavilonjaiban a Szakma Sztár Fesztivál kereteiben az országos szakmai versenyek döntőit.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara immár nyolcadik alkalommal hirdette meg a „Szakmára fel!” többfordulós szakmaismereti vetélkedőt Veszprém megye általános iskoláinak felső tagozatos tanulói részére.

A végzős évfolyamon tanulókat felkészülés céljából a vizsga előtt 15 nap felkészülési idő illeti meg, amely időre vonatkozóan a szakképzési munkaszerződéssel rendelkező diákok mentesülnek a munkavégzés alól.