A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara háromalkalmas digitalizációs felkészítő tréninget szervezett, amelynek célja a mikro- és kisvállalkozók üzletvitellel kapcsolatos digitális alapismereteinek, készségeinek gyakorlati szemléletű fejlesztése volt.
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara összefoglalója a külkereskedelem szempontjából fontosabb országok aktuális gazdasági helyzetéről, az országokat érintő, legfontosabb intézkedésekről és az esetleges áruforgalmi korlátozásokról.
A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara és a KISOSZ Veszprém Vármegyei Képviselete turisztikai és vendéglátóipari Szezonfelkészítő Fórumot szervezett, amelyen az érintett vállalkozások a legaktuálisabb témákban kaptak tájékoztatást az idegenforgalmi szezont érintően, a NAV és a Kormányhivatal közreműködésében.
A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara valamint a Pannon Egyetem között fennálló együttműködés keretében az egyetem ingyenesen elérhetővé tette az "ESG alapjai és alkalmazásai" című e-learning tananyagot a kamara tagjai számára.
Az Erasmus+ kisléptékű partnerség kategóriában nyertes VETech - Digital Skills for Tomorrow's SMEs című projekt indító eseményére 2025. március 26-án Veszprémben került sor a kamara szervezésében.
A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara Vállalkozói fórumot szervezett, amelynek célja az Új Gazdaságpolitikai Akcióterv és a Demján Sándor Program konstrukciójának részletes bemutatása volt.
2025. március 21-től a biztosításközvetítő vállalkozások számára is elérhető a Széchenyi Kártya Program, így kedvezményes forráshoz juthatnak a szektor mintegy 24 ezres létszámmal tevékenykedő szereplői.
A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara újabb hagyományteremtő eseményt rendezett: üzleti reggelit szervezett a helyi meghatározó vállalkozások részvételével. Az esemény fő célja a cégek közötti együttműködések generálása és a gazdasági tapasztalatok megosztása volt.