A koronavírus-járvány okozta kihívások megfelelő kezelésében nehézséget jelent, hogy a jelen különleges jogrendi helyzetben a hatályos szabályozási keretrendszer nem nyújt átfogóan értelmezhető, egységes eligazodási alapot.

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

A kialakult járványügyi helyzetre tekintettel a 2020. február 7-én meghirdetett Vízipari Pályázati Program határozatlan időre felfüggesztésre kerül, így a pályázatok 2020. március 31-i beadási határideje is.

Tekintse meg a legfrissebb bolgár üzleti ajánlatokat.

Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti híreket, ajánlatokat!

Az Európai Bizottság egyik prioritása, hogy az EU minden szempontból digitálisan fejlett legyen, így megőrizve és erősítve helyzetét a globális térben. A testület február 19-én bemutatta erre vonatkozó stratégiáját, amely a kiberbiztonságtól a kritikus infrastruktúrákon, a digitális oktatáson és készségeken, valamint a demokrácián át a médiáig mindenre kiterjed.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara harmadik alkalommal jelentette meg a sikeres helyi kis- és középvállalkozásokat bemutató kiadványát.

A 2021-27-es uniós programozási ciklus tervezése kapcsán aktuálissá vált a 2014-ben elfogadott Nemzeti Intelligens Szakosodási Stratégia (Smart Specialization Strategy, S3) felülvizsgálata. A tervezés célja meghatározni az S3  priorításokat, melyekhez való illeszkedés elvárt cél a jövőbeni pályáztatás folyamatában.