Az Országos Vállalkozói Mentorprogram kiemelt projekt keretében a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara felhívást hirdet a Magyarországon működő kezdő exportőr, illetve az export tevékenységüket növelni kívánó mikro-, kis- és középvállalkozások számára üzletfejlesztésük támogatását célzó vállalkozói mentorprogramban külpiaci mentoráltként való részvételre.

Az Országos Vállalkozói Mentorprogram elnevezésű kiemelt projekt keretében a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara felhívást hirdet Magyarországon működő kis és középvállalkozások számára beszállítófejlesztési mentorprogramban való részvételre.

Az ország egyik legnagyobb és legösszetettebb kihívása az ifjúsági munkanélküliség problémája, épp ezért kiemelt célkitűzés a fiatalok munkaerő-piaci belépésének segítése, az ifjúsági munkanélküliség csökkentése.

A GINOP-5.2-4-19 Új gyakornoki program bér- és járuléktámogatást nyújt a vállalkozások számára a gyakornok foglalkoztatásához és biztosítja a gyakornoki munkavégzéshez szükséges feltételek kialakítását.

A K&H díjat hirdet a magyarországi családi tulajdonban lévő vállalkozások számára azzal a céllal, hogy támogassa és elismerje azok hozzájárulását a magyar gazdasághoz és elkötelezettségét a társadalom iránt. Négy különböző kategóriában maximum 2-2 díjat ítél meg a zsűri. A pályázat benyújtásának határideje: 2019. október 27.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet leendő/kezdő vállalkozók, illetve az üzlet iránt érdeklődő magánszemélyek részére az Európai Unió által támogatott Erasmus Fiatal Vállalkozóknak mentorprogramban való részvételre.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet tapasztalt vállalkozások részére az Európai Unió által támogatott Erasmus Fiatal Vállalkozóknak mentorprogramban való részvételre, fogadó vállalkozóként.

Az OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság (OFA Nonprofit Kft.) negyedik alkalommal hirdeti meg "Az Év Felelős Foglalkoztatója" elnevezésű pályázatát, a GINOP 5.3.6.-17-2017-00001 „Vállalati felelősségvállalás ösztönzése és állásfeltárás” kiemelt projekt keretében.

A felhívás vissza nem térítendő támogatás formájában szolgálja a környezettudatos gazdasági versenyképesség erősítését, a környezetterhelés csökkentését, illetve a vállalkozások rezsiköltségekhez kötődő terheinek enyhítését. Támogatható a kkv-k épületeinek és az épületekben folyó gazdasági-termelési folyamatok energiafogyasztásának fedezését szolgáló napelemes rendszerek telepítése.