A kamara által működtetett Veszprém Megyei Europe Direct Tájékoztató Központ fotópályázatot hirdet 16 éves kortól "Őszi pillanatok Natura 2000 tájainkon" címmel 2020. október 1. és november 30. között. A cél, hogy felhívja a figyelmet a Veszprém megyei Natura 2000 területekre és értékeire.

A Veszprém Megyei Mérnöki Kamara, a Magyar Építészek Veszprém Megyei Kamarája, a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, a Veszprém Megyei Önkormányzat, és Veszprém Megyei Jogú Város támogatásával ismét meghirdeti a Csomay Kálmán ÉPÍTŐIPARI NÍVÓDÍJ felhívást.

A felhívás célja, hogy olyan, jelentős növekedési potenciállal bíró, önálló termékek fejlesztésére vagy a beszállítói értékláncban előre lépni képes feldolgozóipari vállalkozásokat támogasson, melyek a zöld beruházások, illetve zöldgazdasághoz kapcsolódó fejlesztések ipari, gyártói oldalát képviselik.

A Gazdaságvédelmi Akcióterv következő lépéseként a Külgazdasági és Külügyminisztérium a HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség közreműködésével 25 milliárd forint vissza nem térítendő támogatási keretösszeggel Nemzeti Exportvédelmi Programot indított.

A pályázati felhívás célja a szellemi alkotások hazai és nemzetközi iparjogvédelmi oltalmát szolgáló tevékenységek támogatása.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet leendő/kezdő vállalkozók, illetve az üzlet iránt érdeklődő magánszemélyek részére az Európai Unió által támogatott Erasmus Fiatal Vállalkozóknak mentorprogramban való részvételre.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet tapasztalt vállalkozások részére az Európai Unió által támogatott Erasmus Fiatal Vállalkozóknak mentorprogramban való részvételre, fogadó vállalkozóként.