Az OTP Business kedvezményes számlacsomagot kínál vállalati ügyfelei részére 2019. december 31-ig. Az akció keretében akár 12 hónapig havidíj nélkül vehetők igénybe a vállalkozói számlacsomagok.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

A Pneumatische Fördersysteme Eschweiler GmbH olyan magyarországi OEM (Original Equipment Manufacturer) alvállalkozót keres, aki ipari keverőgépek, reaktorok végső gyártásához szabványosított rozsdamentes acéltartályokat gyárt. Követelmény a magas minőség, különösen a darabolási és hegesztési technológiák terén.

Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti ajánlatokat!

Tekintse meg a legfrissebb bolgár üzleti ajánlatokat.

A krakkói, okos otthon technológiákat gyártó Grenton Smart Home System olyan magyar partnercéget keres, amely épületautomatizálással és Smart Home rendszerek installációjával (CCTV, Audio, HVAC, biztonsági rendszerek) foglalkozik.

Sanghaj legnagyobb ipari és kereskedelmi szövetségei tagvállalatainak részvételével Budapesten kerül megrendezésre a ’’The 8th Shanghai Fair 2019’’ című rendezvény, amelyen több mint 200 kínai kiállító termékei lesznek megtekinthetők.