Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti híreket, ajánlatokat!

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara honlapján elindult a Vállalkozói Piactér, amelynek célja, hogy szélesítse a vállalkozók piaci lehetőségeit, egyszerűbbé tegye az új üzleti kapcsolatok kialakítását.

A CANTWAITER mobil alkalmazás egy olyan virtuális okosétlap, amelynek segítségével az asztalszerviz nélküli vendéglátóhelyeken a fizikai sorokból virtuálisak jönnek létre, az asztalszervizes helyeken pedig csökkenthető a fizikai kontaktusok száma.

A Máltai Egészségügyi Minisztérium speciális, önálló, mobil HEPA légszűrőket szeretne vásárolni, azaz beszállítókat keres. A mellékelt specifikáció tartalmazza a részleteket.

Tekintse meg az Izraeli Kereskedelmi Kamarák Szövetségétől (FICC) érkezett üzleti ajánlatokat. Érdeklődés esetén a magyar vállalkozások az ajánlatoknál feltüntetett kapcsolattartó személlyel közvetlenül felvehetik a kapcsolatot. Az Izraeli Kereskedelmi Kamarák Szövetségének honlapján a külföldi vállalkozások is megjeleníthetik az üzleti ajánlataikat.

Tekintse meg a legfrissebb bolgár üzleti ajánlatokat.