A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a nehéz helyzetben lévő, szálláshelyet működtető önkéntes kamarai tagvállalkozásainak segítséget kíván nyújtani az üzleti és oktatási célú ajánlatok közzétételével.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a nehéz helyzetben lévő, szálláshelyet működtető önkéntes kamarai tagvállalkozásainak segítséget kíván nyújtani. A 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet szerint üzleti, oktatási céllal nyitva tartó szálláshelyek tájékoztató ajánlatai megjelennek a kamara weboldalán.

2021-ben a Startup Campus Germany tavaszi szemesztere két digitális egészségügyi vásár (MedtecLIVE, DMEA) köré szerveződik. Várják azon medtech és biotech területen fejlesztő vállalkozások jelentkezését, akik üzletfejlesztési tevékenységet szeretnének folytatni Németországban.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!