Az orosz Eurostar LLC és az Energosystem LLC vállalatok magyar üzleti partnereket keresnek, a cikkben megtalálhatók a cégprofilok és az együttműködési területek.

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

A nemesvámosi székhelyű Planka Plast Kft. 2002 óta foglalkozik műanyagipari termékek gyártásával, fröccsöntéssel és szerszámgyártással. A mellékletben megjelölt gépparkkal áll üzleti partnerei rendelkezésére, illetve mindenféle összeszerelő munkát vállal.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti híreket, ajánlatokat!

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara honlapján elindult a Vállalkozói Piactér, amelynek célja, hogy szélesítse a vállalkozók piaci lehetőségeit, egyszerűbbé tegye az új üzleti kapcsolatok kialakítását.

A CANTWAITER mobil alkalmazás egy olyan virtuális okosétlap, amelynek segítségével az asztalszerviz nélküli vendéglátóhelyeken a fizikai sorokból virtuálisak jönnek létre, az asztalszervizes helyeken pedig csökkenthető a fizikai kontaktusok száma.

A Máltai Egészségügyi Minisztérium speciális, önálló, mobil HEPA légszűrőket szeretne vásárolni, azaz beszállítókat keres. A mellékelt specifikáció tartalmazza a részleteket.