Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Forrás: Magyarország Nagykövetsége, Zágráb

Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti ajánlatokat!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

Tekintse meg a legfrissebb bolgár üzleti ajánlatokat.

A krakkói, okos otthon technológiákat gyártó Grenton Smart Home System olyan magyar partnercéget keres, amely épületautomatizálással és Smart Home rendszerek installációjával (CCTV, Audio, HVAC, biztonsági rendszerek) foglalkozik.

Sanghaj legnagyobb ipari és kereskedelmi szövetségei tagvállalatainak részvételével Budapesten kerül megrendezésre a ’’The 8th Shanghai Fair 2019’’ című rendezvény, amelyen több mint 200 kínai kiállító termékei lesznek megtekinthetők.

A kecskeméti Phoenix Mercato Kft. flexibilis nyomtatott áramkör gyártásához új beszállítói bérmunkapartnert keres.