Támogatott részvételi lehetőség társkiállítóként vagy látogatóként a konstancai Smart Energy Expo vásáron

2024. július 03.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) Vállalkozásfejlesztési Projektjének keretében 2024. szeptember 19-21. között közösségi kiállítási standot szervez támogatott kiállítói vagy vásárlátogatói részvételi lehetőséggel Romániában, Konstancában a Smart Energy Expo Vásáron. Az exportőr kis- és középvállalkozások részvételét a Nemzetgazdasági Minisztérium támogatja költségvetési forrásból.

A program célja a magyar cégek exportpiaci jelenlétének fejlesztése, üzleti kapcsolatrendszerük bővítése, a két ország vállalkozói közötti együttműködési lehetőségek feltérképezése és a romániai üzleti környezet bemutatása.

A szakmai programban való részvétellel kapcsolatos minden fontos információ és feltétel a mellékelt tájékoztatóban olvasható.

Kérdések esetén a Magyar Kereskedelmi és Iparkamaránál Pálmay Flóra nemzetközi igazgató áll rendelkezésükre a palmay.flora@mkik.hu címen vagy a 06 1 474 5140-es számon.

Jelentkezési határidő: 2024. július 16., a kitöltött jelentkezési lap, a cégprofil és a költségvállalási nyilatkozat visszaküldésével a turkovics.rebeka@mkik.hu e-mail címre.