Árképzési stratégiák workshop (Pápa, Ajka)

Rendezvény időpontja: 2024-11-07 09:00 - 2024-11-14 12:00
Rendezvény helyszíne: Pápa - Ajka

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara a BENT Szakmai Közösség közreműködésével árképzési stratégiák témakörben szakmai workshopokat szervez vállalkozások részére Pápán és Ajkán.

Az események segítséget nyújtanak a vállalkozások működéséhez abban, hogy a folyamatosan és intenzíven változó gazdasági környezetben milyen feltételek figyelembevételével kell és szükséges az értékesítési árakat meghatározni.

A workshop során a résztvevők feladatokon keresztül sajátítják el az árazáshoz kapcsolódó ismereteket és megalapozott pénzügyi alaptudásra tesznek szert.

IDŐPONTOK ÉS HELYSZÍNEK:

PÁPA:
2024. november 7. csütörtök (09:00-12:00)
Hotel Villa Classica (Pápa, Bástya u. 1.)

AJKA:
2024. november 14. csütörtök (09:00-12:00)
Kristály Hotel Ajka (Ajka, Korányi Frigyes u. 20.)

(A program mindkét helyszínen azonos, tehát a két alkalom nem egymásra épül.)

PROGRAM:

08:30  Érkezés, regisztráció

Családi és kisvállalkozások finanszírozása

Előadó: Deloitte Magyarország

Árképzési stratégiák workshop

• Saját működési költségek áttekintése, csoportosítása
  • Versenytárs-elemzés ármeghatározáshoz konkrét példákkal
  • Hozzáadottérték alapú árazás, méretgazdaságosság azonosítása
  • Árképzési stratégiák megismerése esettanulmányokon keresztül

Előadó: Maár-Kocsis Magda pályázatíró, gazdasági tanácsadó, BENT Szakmai Közösség

11:30 Kérdések, válaszok, networking

A résztvevők részére a workshopot követően átadásra kerül:

• Excel táblázat egy esettanulmánnyal,
  • egy saját üzleti modell kidolgozására alkalmas felület,
  • pénzügyi és gazdasági információk érthetően (szakmai tudás és tapasztalat alapján),
  • az előadás prezentációja.

RÉSZVÉTEL:

• A rendezvényeken való részvétel térítésmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött, valamint feltétele a rendezett kamarai hozzájárulás.
  • A workshop gyakorlati jellegű, ezért Excel használatára alkalmas laptoppal szükséges érkezni!
  • Jelentkezni helyszínenként külön lehetséges az alábbi linkeken elérhető online jelentkezési lapok egyikének kitöltésével.
  • Jelentkezési határidő: 2024. november 4.
  • Létszámkorlát: 25 fő/helyszín

Online jelentkezés - PÁPA (2024.11.07.) >>

Online jelentkezés - AJKA (2024.11.14.) >>

Kérjük, csak abban az esetben küldje el jelentkezését, ha valóban részt tud venni az eseményen.
Az esetleges távolmaradását is szíveskedjen időben jelezni részünkre.

KAPCSOLAT, INFORMÁCIÓ:

Simon Csilla Emerencia
06-88-814-120
simon.emerencia@veszpremikamara.hu

A rendezvény Magyarország Kormánya és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara "Szövetségben a Vállalkozókkal" című megállapodásához kapcsolódóan, a Gazdaságfejlesztési Minisztérium támogatásával, a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara VF/44/5/2023_VKIK számú támogatási szerződése keretében valósul meg.