Új Széchenyi Kártya hitelek

2020. május 01.

A Gazdaságvédelmi Akcióterv keretében a Széchenyi Kártya Programban új hitelkonstrukciók lesznek elérhetők május közepétől a vállalkozások részére a koronavírus járvány gazdasági hatásainak mérséklése érdekében, munkahelymegtartó, likviditási és beruházási céllal.

A 1194/2020. (IV. 30.) Korm. határozat értelmében a koronavírus világjárvány negatív gazdasági hatásainak mérséklése érdekében a hazai mikro-, kis- és középvállalkozások likviditási nehézségeinek enyhítése, valamint beruházásaik megvalósítása érdekében 2020. május 15. napjától a Széchenyi Kártya Program keretében a következő, államilag kamattámogatott hitelek jelennek meg:

• Széchenyi Kártya Folyószámlahitel Plusz - ügyleti kamat: 0,1%,
  • Széchenyi Munkahelymegtartó Hitel - ügyleti kamat: 0,1%,
  • Széchenyi Likviditási Hitel - ügyleti kamat: 0,2%,
  • Széchenyi Beruházási Hitel Plusz - ügyleti kamat: 0,5%.

A hitelek a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamaránál igénylehetők lesznek. Részletek hamarosan.

Bővebb információ a Széchenyi Kártya Program termékeiről >>