Kamarai üzleti delegáció Csehországba, Prágába támogatott részvételi lehetőséggel

2024. július 16.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) Vállalkozásfejlesztési Projektjének keretében 2024. szeptember 16-18. között támogatott részvételi lehetőséggel üzleti delegációt szervez Csehországba, Prágába a FOR ARCH építőipari vásárra. Az exportőr kis- és középvállalkozások részvételét a Nemzetgazdasági Minisztérium támogatja költségvetési forrásból.

A szakmai programban való részvétellel kapcsolatos minden fontos információ és feltétel a mellékelt tájékoztatóban olvasható.

Kérdések esetén Pálmay Flóra nemzetközi igazgató áll rendelkezésre a palmay.flora@mkik.hu címen vagy a 06 1 474 5140-es számon.

A részvételi szándékot legkésőbb 2024. július 23-ig kell jelezni a kitöltött jelentkezési lap, a cégprofil és a költségvállalási nyilatkozat visszaküldésével a turkovics.rebeka@mkik.hu e-mail címen.