Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy az veszpremikamara.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
bővebben
Elfogadom
AA

Az Év Tanulója

Az Év Tanulója elismerő címet a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöksége alapította.

 

A díj célja:

Veszprém megyei középfokú intézmények végzős tanulóinak elismerése, akik a szakmai elmélet és gyakorlat területén kiváló teljesítményt nyújtottak.

 

A díjazás feltételei:

A díjat az elméleti képzést végző középfokú intézmény vezetője vagy a gyakorlati képzést végző gazdálkodó szervezet jelölése alapján az iskolák végzős tanulói nyerhetik el. A díjra azt a tanulót lehet jelölni, aki a felsorolt szempontok alapján, a tanév során kiváló teljesítményt nyújtott az alábbi szempontok alapján:

  • szakmai elmélet és gyakorlati előmenetel,
  • a gyakorlati képzőhelyen végzett munka,
  • tanulmányi versenyeken való részvétel,
  • gyakorlati szintvizsga eredménye,
  • közösség érdekében végzett munka.

 

A díjazás rendje:

A díjat a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által összeállított bíráló bizottság ítéli oda a céloknak és feltételeknek legjobban megfelelő tanulók részére. A díjazott tanulók, minden évben a Kamarai Tanévzáró ünnepség keretében vehetik át a díjat és az elismerő oklevelet. A díjat a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke adja át.

 

A díj formája:

A díjazott tanulók iparművészeti tárgyban és elismerő oklevélben részesülnek.

 

Díjazott tanulók:

 

2018:

  • Banai Viktória Ramóna (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Birkás Dávid (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Borbély Kristóf Balázs (Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  • Borbély Levente Mátyás (Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  • Dudás Patrícia (Veszprémi SZC SÉF Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és SZK.)
  • Gulyás Krisztina (Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája)
  • Horváth László Gábor (Veszprémi SZC Öveges József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  • Kiss Réka (Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma)
  • Libinyi Zoltán (Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola)
  • Marosi Dávid (Pápai SZC Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Mózer Szabolcs (Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, SZK., Bercsényi Miklós Intézményegysége)
  • Oroszi Hanna (Fischer Mór Porcelánipari Szakközépiskola)
  • Pej László (Veszprémi SZC Öveges József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  • Pintér Bence (Veszprémi SZC Ipari Szakgimnáziuma)
  • Preiczer Zsolt (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Preiner Dávid (Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, SZK., Bercsényi Miklós Intézményegysége)
  • Segesdi Cintia (Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimn., Szakgimnázium és Ált. Iskola)
  • Strenner Tamás (Veszprémi SZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma)
  • Strommer Dávid (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Takács Martin (Veszprémi SZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma)
  • Takács Viktória (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)

 

2017:

  • Barcza András (Széchenyi István Baptista Középiskola)
  • Barcza Sándor (Széchenyi István Baptista Középiskola)
  • Bihari Levente (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Drexler Regina (Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola)
  • Elekes Dávid Imre (Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola Bánki Donát Intézményegysége)
  • Ferenczy Milán (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Györei Pál (Veszprémi SZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája)
  • Gyurkovics Kitti (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Hopotószki Marina (Pápai SZC Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Kovács Marcell (Pápai SZC Egry József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  • Kovács Martin (Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola Bercsényi Miklós Intézményegysége)
  • Kovács Patrik (Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola Bánki Donát Intézményegysége)
  • Moór Rudolf (Veszprémi SZC Öveges József Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Nagy Gabriella (Pápai SZC Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Németh Vivien (Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakközépiskolája)
  • Rák Dániel (Veszprémi SZC Ipari Szakgimnáziuma)
  • Szegedi Erika (Pápai SZC Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Szente Kristóf (Széchenyi István Baptista Középiskola)
  • Szíjártó Richárd (Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakközépiskola)
  • Tóth Tina (Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola)
  • Varga Balázs (Veszprémi SZC SÉF Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  • Véland Gábor (Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája)

 

2016:

  • Beigelbeck Dávid (Pápai Szakképzési Centrum Egry József Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma)
  • Czafit Laura (Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Általános Iskola)
  • Gombkötő Alexandra (Pápai Szakképzési Centrum Egry József Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma)
  • Horváth Alexandra (Fischer Mór Porcelánipari Szakiskola)
  • Horváth Attila (Pápai Szakképzési Centrum Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Horváth Gergely (Pápai Szakképzési Centrum Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Kálmán István (Veszprémi Szakképzési Centrum Öveges József Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Kanizsár Richárd (Pápai Szakképzési Centrum Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Kocsis Réka (Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola)
  • Kovanecz Dominik (Ajkai Szakképző Iskola és Kollégium Bánki Donát Intézményegysége)
  • Leiner Ákos (Kolping Katolikus Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium)
  • Magasházi Márk (Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakközépiskolája)
  • Pap Richárd (Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola)
  • Rák Dániel (Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakközépiskolája)
  • Simon Krisztián (Veszprémi Szakképzési Centrum Táncsics Mihály Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma)
  • Szabó Alina (Gastroker Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola)
  • Szalai Attila (Pápai Szakképzési Centrum Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Szántay Péter (Veszprémi Szakképzési Centrum Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakiskolája)
  • Szellem Tamás (Ajkai Szakképző Iskola és Kollégium Bercsényi Miklós Intézményegysége)
  • Szigetvári Barnabás (Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakközépiskolája)
  • Tőke Norbert (Pápai Szakképzési Centrum Acsády Ignác Szakképző Iskolája)
  • Ubornyák Dávid (Pápai Szakképzési Centrum Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma)
  • Varga Szilvia (Veszprémi Szakképzési Centrum Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakiskolája)
  • Vörös Rózsa (SÉF Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola)

 

2015:

  • Bakos Dávid Róbert (Egry József Középiskola, Szakiskola és Kollégium)
  • Bőczén Martin (Keresztury Dezső Általános Iskola és Szakiskola)
  • Dobos Viktória (Fischer Mór Porcelánipari Szakiskola)
  • Fekete Roland (Egry József Középiskola, Szakiskola és Kollégium)
  • Galambos Attila (Gastroker Vendéglátóipari és Ker. Szakközépiskola és Szakiskola)
  • Gfellner Kitti (Fischer Mór Porcelánipari Szakiskola)
  • Hüll Dávid (Reguly Antal Szakképző Iskola és Kollégium)
  • Kálmán Anna (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)
  • Kocsis Ádám (Acsády Ignác Szakképző Iskola)
  • Lendvai Cintia Jolán (Kolping Katolikus Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium)
  • Lovas István (Reguly Antal Szakképző Iskola és Kollégium)
  • Megyimóri Krisztina (Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Egészségügyi
  • Szakközépiskola)
  • Németh Vivien (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)
  • Orgoványi Csaba (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)
  • Petrics Gergely (Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium)
  • Sándor István (Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium)
  • Sipos Kornélia (Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium)
  • Szalai Szilárd (Baptista Szeretetszolgálat Széchenyi István Szakképző Iskolája)
  • Szántay Péter (Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola)
  • Széll Tamás (Veszprémi Táncsics Mihály Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium)
  • Varga Patrik (Ajkai SZKI Bercsényi Miklós Intézményegység)
  • Viktor Bence Botond ("SÉF" Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola)

 

2014:

  • Arany Zsanett (Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium)
  • Di Croce Daniele (Gastroker Vendéglátóipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola)
  • Földi Dorottya Borostyán (SÉF Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola)
  • Gere Dávid (Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium)
  • Heblinger Rajmund (Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola)
  • Hulka László (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)
  • Puskás Ádám (Acsády Ignác Szakképző Iskola)
  • Rács Richárd (Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium)
  • Schrötter Márk (Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Szakképző Iskola)
  • Seliga Bernadett (Veszprémi Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola)
  • Sponga Vivien (Fischer Mór Porcelánipari Szakiskola)
  • Sznopek Ádám (Öveges József Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium)
  • Szűcs Gergő (Medgyaszay István Szakképzőiskola, Gimnázium és Kollégium)

 

2013:

  • Borsos Bence
  • Farda Zsolt
  • Fülöp Gábor
  • Horváth Péter
  • Kálmán Mónika
  • Késmárky Veronika
  • Kiss Marcell
  • Nemes Zsolt
  • Palkovics Anita
  • Ríz Péter
  • Schrötter Márk
  • Szűcs Gergő
  • Varga Dániel
  • Zsibrik-Horváth Gergő

 

2012:

  • Bökő Anett
  • Duka Árpád
  • Fekete Ádám
  • Földes Ádám Gergő
  • Hímes Renáta
  • Korona Krisztián
  • Lovas Zsolt
  • Mertus Kornél
  • Németh Lajos Zoltán
  • Novák Dávid
  • Pálfi István Krisztián
  • Pelikán Barnabás
  • Rieth Nándor
  • Spányik Milán
  • Tamás Krisztina
  • Tósoki Balázs
  • Vizi Dávid

 

2011:

  • Barna Ákos
  • Fancsali Tamara
  • Fodor Bálint
  • Murgás Gergely
  • Németh Renáta
  • Pákozdi Balázs
  • Pintér Anett
  • Szentgyörgyi Balázs
  • Vér Imre Zoltán