Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a veszpremikamara.hu honlap a felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmaz. A honlap használatával Ön a tájékoztatást tudomásul veszi.
bővebben
Elfogadom
AA

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

Szakma Kiváló Tanulója Versenyen díjazott Veszprém megyei tanulókat a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara külön elismerésben részesíti.

 

A díj célja:

A Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntőjébe bejutott Veszprém megyei tanulók kiemelkedő eredményeinek elismerése.

 

A díjazás feltételei:

A Szakma Kiváló Tanulója díj odaítéléséről és szempontrendszeréről a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara határoz.

 

A díjazás rendje:

A díjazott tanulók, minden évben a Kamarai Tanévzáró ünnepség keretében vehetik át a díjat és az elismerő oklevelet. A díjat a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke adja át.

 

A díj formája:

A díjazott tanulók a szakmájukkal kapcsolatos tárgyjutalomban és emléklapban részesülnek.

 

Díjazott tanulók:

 

2019:

  • Rubus Noémi (VSZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma) (fodrász), 1. helyezett
  • Somogyi Dóra (PSZC Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma) (eladó), 1. helyezett
  • Kulcsár Ákos (VSZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma) (festő, mázoló, tapétázó), 4. helyezett
  • Schmidt Krisztián (PSZC Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma) (hegesztő), 4. helyezett
  • Tóth Márk (Széchenyi István Baptista Középiskola) (központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő), 4. helyezett

 

2018:

  • Kovács Kitti (VSZC “SÉF” Vendéglátóipar és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) (pincér), 1. helyezett
  • Antal József (VSZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma) (pék), 2. helyezett
  • Banai Viktória Ramóna (PSZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája) (eladó), 3. helyezett
  • Borbély Levente Mátyás (VSZC Jendrassik-Venesz Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) (vendéglátásszervező), 3. helyezett
  • Marosi Dávid (PSZC Faller Jenő Szakképző Iskolája és Kollégiuma) (villanyszerelő), 3. helyezett
  • Pintér Bence (VSZC Ipari Szakgimnáziuma) (gépgyártástechnológiai technikus), 4. helyezett
  • Strenner Tamás (VSZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma) (magasépítő technikus), 4. helyezett
  • Borbély Kristóf Balázs (VSZC Jendrassik-Venesz Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) (pincér), 6. helyezett
  • Dudás Patrícia (VSZC “SÉF” Vendéglátóipar és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) (cukrász), 8. helyezett  

 

2017:

  • Szente Kristóf (Széchenyi István Baptista Középiskola) (víz, csatorna- és közmű-rendszerszerelő), 1. helyezett
  • Barcza András (Széchenyi István Baptista Középiskola) (víz, csatorna- és közmű-rendszerszerelő), 2. helyezett
  • Barcza Sándor (Széchenyi István Baptista Középiskola) (épület- és szerkezetlakatos), 5. helyezett
  • Györei Pál (VSZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája) (kőműves és hidegburkoló), 6. helyezett
  • Imre Marcell (VSZC SÉF Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) (szakács), 6. helyezett

 

2016:

  • Cseh Bence (SÉF Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola) (pincér), 1. helyezett
  • Simon Krisztián (VSZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma) (asztalos), 1. helyezett
  • Nagy László (VSZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma) (magasépítő technikus), 4. helyezett
  • Varga Szilvia (VSZC Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakiskolája) (kereskedő), 5. helyezett
  • Szűcs Ádám Balázs (VSZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma) (faipari technikus), 5. helyezett
  • Poór Franciska (SÉF Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola) (szakács), 6. helyezett
  • Gerlai Norbert (SÉF Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola) (pincér), 6. helyezett
  • Szántay Péter (VSZC Jendrassik-Venesz Középiskolája és Szakiskolája) (vendéglátásszervező-vendéglős), III. SkillsHungary Nemzeti Döntő, 2. helyezett

 

2015:

  • Széll Tamás (Táncsics Mihály Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium) (víz- csatorna- és közmű- rendszerszerelő), 1. helyezett
  • Szalai Szilárd (Baptista Szeretetszolgálat Széchenyi István Szakképző Iskolája) (szerkezetlakatos), 4. helyezett

 

2014:

  • Antal Viktor (Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium) (hegesztő), 8. helyezett
  • Gere Dávid (Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium) (bútorasztalos), 2. helyezett
  • Heblinger Rajmund (Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola) (gépi forgácsoló), 1. helyezett
  • Mikó Dániel (Medgyaszay István Szakképzőiskola, Gimnázium és Kollégium) (tetőfedő), 2. helyezett
  • Nagy Martin (Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola) (gépi forgácsoló), 6. helyezett
  • Paveszka László (Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium) (festő, díszítő, mázoló és tapétázó), 7. helyezett
  • Schrötter Márk (Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Szakképző Iskola) (központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő), 2. helyezett
  • Szitás Balázs (Öveges József Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium) (víz-, csatorna- és közmű-rendszerszerelő), 3. helyezett
  • Szűcs Gergő (Medgyaszay István Szakképzőiskola, Gimnázium és Kollégium) (tetőfedő), 3. helyezett

 

2013:

  • Bákor Krisztián (gépi forgácsoló), 2. helyezett
  • Csécsi Dóra (pincér), 6. helyezett
  • Farda Zsolt (gépi forgácsoló), 4. helyezett
  • Gombás Lajos Márton (tetőfedő), 1. helyezett
  • Horváth Imre (tetőfedő), 2. helyezett
  • Jánosi Dávid Tibor (vízvezeték- és vízkészülék-szerelő), 3. helyezett
  • Késmárky Veronika (fodrász), 4. helyezett
  • Köves Mihály (vízvezeték- és vízkészülék-szerelő), 2. helyezett
  • Makkai Levente (gépi forgácsoló), 6. helyezett
  • Molnár József (kőműves), 6. helyezett
  • Nemes Zsolt (hegesztő), 2. helyezett
  • Remsei Szabolcs (gépi forgácsoló), 5. helyezett
  • Ríz Péter (gépi forgácsoló), 1. helyezett
  • Schrötter Márk (vízvezeték- és vízkészülék-szerelő), 1. helyezett
  • Szórádi Milán (tetőfedő), 3. helyezett
  • Volf-Farkas Ádám (villanyszerelő), 8. helyezett
  • Zsibrik-Horváth Gergő (hegesztő), 8. helyezett

 

2012:

  • Benis Tamás (vízvezeték- és vízkészülék-szerelő), 1. helyezett
  • Bolla János (gépi forgácsoló), 4. helyezett
  • Enyingi Donát (gépgyártástechnológiai technikus), 7. helyezett
  • Gyenge Balázs (elektronikai technikus), 8. helyezett
  • Keresztes András (tetőfedő), 2. helyezett
  • Kollarics Péter (tetőfedő), 3. helyezett
  • Kovács Alexandra (vendéglős), 8. helyezett
  • Lovas Zsolt (gépi forgácsoló), 6. helyezett
  • Nagy Nikoletta (kereskedő), 4. helyezett
  • Novák Dávid (tetőfedő), 1. helyezett
  • Siffel Gergő (hegesztő), 6. helyezett
  • Siffel Sándor (hegesztő), 7. helyezett
  • Tamás Krisztina (kereskedő), 1. helyezett
  • Tósoki Balázs (hegesztő), 5. helyezett
  • Vajda Borbála (kozmetikus), 5. helyezett
  • Varga Erika (kereskedő), 5. helyezett
  • Zöld Ádám (vízvezeték- és vízkészülék szerelő), 4. helyezett

 

2011:

  • Bártfai Péter (kereskedő), 7. helyezett
  • Horváth Gábor (festő mázoló és tapétázó), 4. helyezett
  • Király Róbert (vendéglős), 5. helyezett
  • Leskovics Miklós (ács-állványozó), 5. helyezett
  • Muzsi Melinda (kereskedő), 4. helyezett
  • Pásztor Norbert (hegesztő), 10. helyezett