Elindult a Széchenyi Lízing GO!

2021. szeptember 06.

A Széchenyi Kártya Program keretében már igényelhetik a mikro-, kis- és középvállalkozások az új Széchenyi Lízing GO! konstrukciót, amely felhasználható például új vagy használt személy- és haszongépjármű, gép, berendezés és ingatlan finanszírozására is.

A széles körűen felhasználható, kiemelten kedvező feltételű Széchenyi Lízing GO! az állami támogatásnak köszönhetően évi FIX 0,5%-os kamat mellett érhető el a vállalkozások számára.

2021. szeptember 1-jétől már igényelhető az Innovációs és Technológiai Minisztérium által biztosított kamat- és kezelési költség támogatása melletti Széchenyi Lízing GO!, amely a hazai mikro-, kis- és középvállalkozások számára széleskörű agrár és nem agrár célú eszközbeszerzések finanszírozására nyújt lehetőséget, így például új vagy használt személygépjármű, haszongépjármű, gép, berendezés, immateriális javak és ingatlan finanszírozására is.

A Széchenyi Lízing GO! az első konstrukció a Széchenyi Kártya Program keretében, amelynek igénylése már online is kezdeményezhető.

A Széchenyi Lízing GO!

• max. 1 milliárd forint finanszírozott összegig,
  • a teljes futamidő alatt fix 0,5%-os évi nettó kamattal,
  • akár 10 éves futamidőre,
  • kezdő vállalkozások számára is elérhető,
  • kiemelt mértékű állami kamat- és kezelési költségtámogatás kapcsolódik hozzá,
  • és a kérelemtervezet a vállalkozások által már online is elindítható.

Finanszírozott összeg: minimum 1 millió, maximum 1 milliárd forint.

Futamidő: max. 10 év.

Igényelhető a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamaránál.
Bővebb információ >>