Felmérés a duális képzésről

Szerző: Budapesti Corvinus Egyetem
2020. július 20.

A Budapesti Corvinus Egyetem a budapesti és székesfehérvári képzési helyein duális képzést is működtet, amelyek a vállalatokkal való szoros együttműködésben egyszerre biztosítanak elméleti és gyakorlati tudást a hallgatóknak.

A Budapesti Corvinus Egyetem - a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamarával való együttműködési alapján - egy rövid, néhány perces kérdőíves felmérés segítségével a székesfehérvári campus tágabb (Veszprém megyei) vonzáskörzetében működő cégeket szeretné megkérdezni, hogy milyen tudásuk, elvárásuk, tapasztalatuk van a duális képzéssel kapcsolatban.

Kérjük, hogy segítse az egyetem és a régió oktatási portfóliójának fejlesztését azzal,
hogy kitölti az alábbi kérdőívet:

A felmérés anonim és bármilyen online eszközről kitölthető. Az eredményeket a duális képzés fejlesztésére kívánjuk felhasználni.

Kérdés, észrevétel esetén az efop351@uni-corvinus.hu email címen várják a visszajelzéseket.

Köszönjük közreműködését.