Minőség Klub ülés a Shoptec Kft.-nél

2019. április 05.

Idei második ülését a csóti Shoptec Kft-nél tartotta a kamara által működtetett Veszprém Megyei Minőség Klub. A több, mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező vállalkozás fémárugyártással foglalkozik. A Schweitzer csoport tagjaként a legjelentősebb non-food és élelmiszeripari üzletláncok, valamint gyógyszertárak számára készítenek kiváló minőségű termékeket.

A több mint 200 főt foglalkoztató, az elmúlt másfél évben jelentős fejlesztéseket maga mögött tudó vállalkozás versenyelőnye, hogy vevői igényekre gyárt, termékei könnyen szerelhetők, egyszerűen kezelhetők és tíz éves garanciát vállal rájuk.

A Shoptec-nél a technológiai fejlesztések folyamatosan zajlanak, és a cég törekszik az Ipar 4.0-s műszaki trendek követésére: a lézertechnológia nagy szerepet játszik a gyártásban és hegesztőrobotokat is alkalmaznak.

A résztvevő klubtagok betekintést kaptak a Shoptec által bevezetett 4DX rendszerbe is, amely a tapasztalatok szerint a minőségjavítás és a teljesítménynövekedés rendkívül hatékony eszköze, hiszen a vállalat 30%-os teljesítménynövekedést érte el vele az elmúlt másfél vében.

Az ülés a gyártóüzem és az újonnnan épített logisztikai csarnok megtekintésével zárult.

www.shoptec.de/hu/

Minőség Klub