Széchenyi Kártya Újraindítási Program

2021. június 18.

2021 júliusában indul a Széchenyi Kártya Újraindítási Program, amely a magyar gazdaság újraindítását és élénkítését segíti a kkv-szektor részére nyújtott rendkívül kedvező finanszírozási konstrukciókkal.

Az Újraindítási Program fő célja, hogy kiemelten támogassa a hazai vállalkozások fejlesztési, beruházási céljainak megvalósítását, illetve segítse a kis-és középvállalkozói szektor likviditási forráshoz való hozzáférését pandémiás időszakból való kilábalás fázisában.

Az új konstrukciók:

• Széchenyi Kártya Folyószámlahitel GO
  • Széchenyi Likviditási Hitel GO
  • Széchenyi Beruházási Hitel GO
  • Széchenyi Turisztikai Kártya GO
  • Agrár Széchenyi Beruházási Hitel GO
  • Széchenyi Lízingkonstrukció
  • Széchenyi Önerő Kiegészítő Hitel

A Széchenyi Kártya Program új hitelkonstrukciói minden eddiginél kedvezőbb kondíciókkal, rendkívül alacsonya teljes futamidő alatt fix kamaton érhetőek majd el a vállalkozások számára. Az alábbi új konstrukciók várhatóan 2021. július 1-jétől igényelhetőek a Széchenyi Kártya Program eddigi hiteleihez hasonlóan a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara irodáiban.

2021. szeptember 1-től az újonnan bevezetésre kerülő Széchenyi Lízingkonstrukció és a Széchenyi Önerő Kiegészítő Hitel is elérhető lesz az Újraindítási Program keretein belül.

Az új konstrukciókhoz tartozó részletes információk hamarosan elérhetőek lesznek honlapunkon.