Új szolgáltatás a környezetipar munkaerőpiacán

2021. június 09.

A Környezetvédelmi Szolgáltatók és Gyártók Szövetsége a tavalyi év során elindította az ágazati munkaerőpiaci keresletet és kínálatot harmonizáló – térítésmentes – állásportálját, a Zöldállásportált.

Az ágazat munkaerőhelyzetének előzetes felmérése, majd az oktató-képző intézmények körében végzett felmérés alapján került kialakításra a Zöldállásportál (www.zoldallasportal.hu), amely a tesztüzemmód után – a GINOP támogatásának köszönhetően térítésmentesen - már élesben várja a keresleti és a kínálati oldal regisztrációját és a felek egymásra találását.

A zöldállásportál térítésmentes platform a környezetipar valamennyi területén tanuló, dolgozó, szakdolgozatot író, szakmai gyakorlatot, vagy önkéntes lehetőséget keresők számára – különös tekintettel a vakáció előtt. A lehetőségek, a kínálat mérlegelésére, szakmai ismeretszerzésre, az ágazat bemutatására a portál és a kapcsolódó honlapok (www.kszgysz.hu, www.xir.hu) is kiváló lehetőségeket nyújtanak.

Bővebb információ:

Kopcsándy Anna