Vállalkozói sikertörténetek 2020 bemutató

2020. február 19.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara harmadik alkalommal jelentette meg a sikeres helyi kis- és középvállalkozásokat bemutató kiadványát.

A „Vállalkozói sikertörténetek Veszprém megyében” első két részéhez hasonlóan ez a kiadvány is tíz, helyi, száz százalékban magyar tulajdonú, intenzív és fenntartható növekedést produkáló vállalkozás történeteit mutatja be a vezetőkkel készült interjúkon keresztül a cégindítás, a fontosabb mérföldkövek, a válsághelyzetek, a mindennapi szakmai működés, témakörein át a vállalati jövőképek és az utódlás kérdésköréig:

Több vállalkozás esetében is tetten érhetők olyan hasonló működési és döntéshozatali folyamatok, amelyek minden bizonnyal a gazdasági környezetre vezethetők vissza, azonban számos esetben egy-egy kihívásra teljesen más válaszokat adtak a cégvezetők – mégis sikerrel jártak. A felsorakoztatott sikertörténetek – az interjúk során átadott belső vállalati információkon keresztül – más vállalkozások vezetői számára tanulságként, jó gyakorlatként szolgálhatnak.

A bemutatkozó vállalkozások és közreműködő képviselőik:

• Ada-Bau Kft. (Veszprém)
    • Ürményi Sándor ügyvezető igazgató
    • Ürményi Adrián tulajdonos
  • Controlsoft-Automatika Kft. (Veszprém)
    • Dr. Berzsenyi Miklós ügyvezető igazgató
  • Császár Autószerviz Kft. (Pápa)
    • Császár Endre ügyvezető igazgató
  • Együtt Önökért cégcsoport (Ajka – Herend – Budapest)
    • Véninger Tibor tulajdonos
  • Fazekas Insped Kft. (Balatonfüred)
    • Fazekas Károly ügyvezető igazgató
  • Flexmont Kft. (Veszprém)
    • Krámli Attila ügyvezető igazgató
    • Dr. Lauer János stratégiai és üzletfejlesztési igazgató
  • Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. (Herend)
    • Dr. Simon Attila vezérigazgató
  • Plasticor Kft. (Veszprém)
    • Bódy Kornél ügyvezető igazgató
  • Tóth Béla e.v. – Fék Üzletház (Balatonakali)
    • Tóth Dávid
  • Vajda Művek Kft. (Veszprém-Kádárta)
    • Vajda György ügyvezető igazgató

A bemutató rendezvényen a megjelent vállalkozások képviselői kerekasztal-beszélgetés keretében tértek ki a cégalapítás, a siker titka és a jövőképek témaköreire.

A kiadvány elérhető a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamaránál.