Vállalkozói szakmai tréningek, workshopok

2024. február 20.

2024 tavaszán a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara térítésmentes szakmai tréningeket szervez mikro-, kis- és középvállalkozások részére pénzügyi tervezési, értékesítési, HR, turisztikai, építőipari és online marketing témakörökben Ajkán, Balatonalmádiban, Balatonfüreden, Pápán, Sümegen, Tapolcán és Tihanyban.

Pénzügyi tervezési tréningek márciusban

A "Bevezetés a pénzügyi tervezésbe" című tréningsorozat célja, hogy esettanulmányokon keresztül bemutassa és megvizsgálja a pénzügyi tervezés alapjait, valamint egy jól működő vállalkozás bevételeinek, költségeinek és eredményének alakulását.

A tréningsorozat időpontjai, helyszínei:

• 2024.03.05. - AJKA, Kristály Hotel
  • 2024.03.12. - PÁPA, Hotel Villa Classica
  • 2024.03.19. - TAPOLCA, Hunguest Hotel Pelion
  • 2024.03.26. - SÜMEG, Hotel Kapitány

Értékesítési tréningek áprilisban

A "Hatékony online és offline értékesítés" című tréningsorozat célja, hogy gyakorlatias módon bemutassa és megvizsgálja a sikeres online és offline értékesítési módszereket, eszközöket, stratégiákat, különös tekintettel az e-kereskedelem, a költséghatékonyság, a vásárlói élmény aspektusaira.

A tréningsorozat időpontjai, helyszínei:

• 2024.04.04. - AJKA, Kristály Hotel
  • 2024.04.11. - PÁPA, Hotel Villa Classica
  • 2024.04.18. - TAPOLCA, Hunguest Hotel Pelion
  • 2024.04.25. - SÜMEG, Hotel Kapitány

Részletes program, regisztráció

Digitalizáció az építőiparban workshop áprilisban

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara Digitalizáció az építőiparban címmel szakmai workshopot szervez, amelynek célja, hogy gyakorlati betekintést nyújtson a szektor digitális átalakulásának legújabb trendjeibe, kihívásaiba, valamint innovatív megoldásaiba szakértő előadók közreműködésével.

A workshop időpontja, helyszíne:

• 2024.04.09. - Pannónia Kulturális Központ, BALATONALMÁDI

Marketing-HR-Turizmus Üzleti Reggeli áprilisban

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara üzleti reggelit szervez Balatonfüreden a munkaerőszerzéshez és megtartáshoz kapcsolódó munkáltatói márkaépítés és az online marketing trendek témakörben.

Az üzleti reggeli időpontja, helyszíne:

• 2024.04.10. - LUA Resort, BALATONFÜRED

Részletes program, regisztráció

Turisztikai és vendéglátóipari workshop áprilisban

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara és a KISOSZ Veszprém Vármegyei Képviselete turisztikai és vendéglátóipari workshopot szervez, amelyen az érintett vállalkozások a legaktuálisabb témákban kapnak tájékoztatást az idegenforgalmi szezont érintően.

A workshop időpontja, helyszíne:

• 2024.04.17. - CLUB TIHANY

Részletes program, regisztráció

Online marketing workshop április végén

A workshop célja, hogy részletesen ismertesse a kkv-k által marketing céllal használt online eszközök, platformok - weboldal SEO, Facebook, GoogleAds, TikTok, LinkedIn - működését, használatát.

A rendezvény időpontja, helyszíne:

• 2024.04.30. - TAPOLCA, Hunguest Hotel Pelion

Mesterséges intelligencia tréning májusban

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara az UpScale közreműködésével szakmai tréninget szervez a mesterséges intelligencia ipari, kereskedelmi és logisztikai jellegű gyakorlati alkalmazási lehetőségeiről, fókuszban a hatékonységnöveléssel és minőségmenedzsmenttel.

A tréning időpontja, helyszíne:

• 2024.05.09. - Rendszertudományi Innovációs Központ, BALATONFÜRED

Részletes program, regisztráció

A rendezvények Magyarország Kormánya és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara "Szövetségben a Vállalkozókkal" című megállapodásához kapcsolódóan, a Gazdaságfejlesztési Minisztérium támogatásával, a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara VF/44/5/2023_VKIK számú támogatási szerződése keretében valósulnak meg.