Bemutatkozott a Payer Industries Hungary Kft.

2019. november 14.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a hagyományos TOP 100+200 gazdasági rendezvényén minden évben lehetőséget biztosít egy top-listás vállalkozás filmes bemutatkozására.

Idén az ajkai Payer Industries Hungary Kft. működésébe nyerhettek bepillantást a résztvevők.

Az ajkai Payer Industries Hungary Kft. az ausztriai székhelyű Payer Csoport 1992-ben alapított leányvállalata. A cég az eredeti elektromos szőrtelenítő termékek portfólióján kívül ma már számos üzletágban tevékenykedik. Az itt gyártott termékek és alkatrészek a szépségápoláson túl az élet különböző területein teszik jobbá, egyszerűbbé vagy éppen biztonságosabbá az emberek mindennapjait: takarítanak, babát gondoznak, forrócsokit főznek, fájdalmat enyhítenek, vigyáznak a síelők biztonságára, kényelmesebbé teszik az irodai munkát.

A Payer Industries Hungary Kft. a gyártási folyamatokat illetően a cégcsoport legjelentősebb tagja, ugyanis az ajkai gyárban szerszámtervezés, szerszámgyártás, karbantartás és javítás, műanyag fröccsöntés, termékösszeszerelés és csomagolás is történik, majd a késztermékek a raktáron keresztül közvetlen kiszállításra kerülnek.

• A szerszámüzemben több évtizedes tapasztalatra alapozva jellemzően műanyag fröccsöntő szerszámokat gyártanak. A különböző vevői igények kielégítésére korszerű technológia, géppark és szakképzett munkaerő áll rendelkezésre.
  • A műanyag fröccsöntő üzem jelenleg 42 fröccsöntő géppel üzemel, amelyekkel teljes mértékben lefedik az általuk gyártott késztermékek fröccsöntési igényeit, illetve külsős megbízásokat is teljesítenek.
  • A szerelőüzemben főleg manuális szerelősorok állnak rendelkezésre, de elindult a tendencia a fél- és a teljesen automata gépsorokon történő előállítás irányába is.
  • A projektvezetők részt vesznek a munkafolyamatokban, a vevő által megálmodott ötlet kidolgozásától az első kézzel fogható termék elkészítéséig. Ehhez segítséget nyújt a Payer többi gyárával folytatott közvetlen együttműködés, mely által egy világszintű, nemzetközi csapat részesei lehetnek.

A több mint 400 főt foglalkoztató ajkai cég multinacionális, modern, rendezett környezetet biztosít, ugyanakkor családias hangulat jellemzi a régóta kialakult, magasszintű vállalati kultúrának köszönhetően.

Payer Industries Hungary Kft.

A filmet a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara megbízásából,
a Bemind Kft. közreműködésével, a Black Media Production készítette.

TOP 100+200 Veszprém megye 2019 bemutató rendezvény