Együttműködés a Veszprém Megyei Kormányhivatallal

2019. november 13.

Együttműködési megállapodást kötött a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Veszprém Megyei Kormányhivatal. Az ünnepélyes aláírásra a 2019-es TOP 100+200 kiadvány bemutató rendezvényen került sor.

Az együttműködést a Veszprém Megyei Kormányhivatal részéről Takács Szabolcs kormánymegbízott, a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara részéről pedig dr. Markovszky György elnök méltatta, kiemelve, hogy a megyei vállalkozások fejlődése, tájékozottsága, valamint a helyi gazdaság fejlődésének elősegítése érdekében a kormányhivatal és a kamara évek óta szorosan együttműködik közös információs rendezvények szervezésében és gazdaságfejlesztési projektek lebonyolításában számos szakterületen.

Dr. Markovszky György és Takács Szabolcs

Az együttműködés céljai:

• A megállapodást kötő felek elkötelezett célja Veszprém megye gazdasági fejlődésének segítése és a térségben működő vállalkozások támogatása.
  • Az együttműködés révén felek a Veszprém megyei gazdaságfejlesztést együttesen érintő ügyekben közös tájékoztató tevékenységet folytatnak.
  • A kamara és a kormányhivatal együttesen vállalják, hogy kölcsönösen közreműködnek az igény szerint megtartandó közös fórumok, szakmai rendezvények, bemutatók, kiállítások és eseti megbeszélések megszervezésében és lebonyolításában.
  • Felek a megállapodással elősegítik a megyében működő vállalkozások részére nyújtott szolgáltatásaik fejlesztését.

Az együttműködés területei:

• Fogyasztóvédelem