Gazdasági fórumot tartottak a kamaránál

2019. március 08.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara ismét megrendezte hagyományos, éves gazdasági fórumát, amelyen a résztvevő vállalkozások képviselői az európai és a magyar gazdaság aktuális helyzetéről és lehetséges jövőképéről tájékozódhattak. A rendezvényen sor került a Felelősség a Közösségért és Környezetért Díj átadására is.

dr. Zúgó Liliána (Európai Bizottság Magyarországi Képviselete)

A fórum keretében prof. dr. Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke tartott előadást a magyar gazdaság aktuális helyzetéről és kitörési lehetőségeiről, majd dr. Zúgó Liliána, az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének gazdasági elemzője mutatta be a 2021-2027-es uniós költségvetési ciklust, valamint a 2019. évi magyar országjelentést.

Csatári László átveszi a díjat (Csatári Plast Kft.)

A rendezvény második felében Polgárdy Imre, a Veszprém Megyei Önkormányzat Közgyűlésének elnöke, valamint dr. Markovszky György, a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke adták át a közösen alapított, Felelősség a Közösségért és Környezetért Díjat a nemesvámosi székhelyű Csatári Plast Kft. részére.