Haladó lábápoló workshop

2023. március 31.

Március 31-én került megrendezésre a kamara és a Lábológia Oktatási Stúdió közös szervezésében az első haladó lábápoló workshop.

Hidvégi Otília felnőttképző oktató a benőtt köröm kezelésének a lehetőségeiről és a körömszabályozásról tartott elméleti és gyakorlati oktatást. A képzés során többek között a benőtt köröm megjelenési formáiról, a kialakulásának lehetséges okairól, a kezelési és körömszabályozási lehetőségekről kaptak bővebb tájékoztatást a résztvevők. Az elméleti részt egy gyakorlati bemutató követte.

A képzéssorozat következő állomása április 28-án, pénteken kerül megrendezésre, a terület pedig a sérült, gombás, beteg köröm kezelése és gyógyítása lesz. Az áprilisi képzésre még lehet jelentkezni:

A workshopra kizárólag szakképzett lábápolók jelentkezhetnek, akik a képzésről tanúsítványt kaptak.