Ismerkedés a pénzügyi tervezéssel

2022. április 12.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a BENT Szakmai Közösség közreműködésével „Bevezetés a pénzügyi tervezésbe” címmel szervezett szakmai workshopot.

A rendezvény előadója Maár-Kocsis Magda közgazdász, pályázatíró, projektmenedzser, a BENT szakmai közösség tagja, a vállalkozások megalapozott gazdasági döntéseinek előkészítésében nyújtott segítséget.

A résztvevők megismerkedhettek a pénzügyi tervezés céljával, feladatával és tisztázták a szükséges alapfogalmakat. A gazdasági környezet vizsgálatával arra is választ kaptak, hogyan lehet egy ötletből sikeres üzleti vállalkozást felépíteni. Mindenki elkészíthette saját üzleti tervét, amelyhez nagy segítséget nyújtott az átküldött táblázat és a bemutatott esettanulmány.

A nagy érdeklődésre tekintettel, 2022. május 27-én ismét megszervezzük a workshopot.

A rendezvény programja, jelentkezési lehetőség ITT érhető el.