Online marketing kkv-knak

2024. április 30.

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara gyakorlatias online marketing workshopot szervezett kis- és középvállalkozások részére Tapolcán.

Az április 30-i eseményen Gilincsek Szabolcs, ICT szakértő (Technetic Services) részletesen ismertette a kkv-k által marketing céllal használt online eszközök és platformok működését és használatát, beleértve a weboldal SEO-t, Facebookot, GoogleAds-t, TikTokot és LinkedIn-t.

Az előadó bemutatta az online marketing alapjait, a weboldal és SEO tervezését, valamint a közösségi média és hirdetési kampányok kezelését. Az esemény tematikája emellett kiterjedt az online (re)marketing eszközök és technikák bemutatására, valamint lehetőséget adott kérdések és válaszok gyakorlati cseréjére is a résztvevőkkel.

A rendezvény Magyarország Kormánya és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara "Szövetségben a Vállalkozókkal" című megállapodásához kapcsolódóan, a Gazdaságfejlesztési Minisztérium támogatásával, a Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara VF/44/5/2023_VKIK számú támogatási szerződése keretében valósult meg.

Előadásanyag: