8. Shanghai Vásár Budapesten

2019. július 10.

Sanghaj legnagyobb ipari és kereskedelmi szövetségei tagvállalatainak részvételével Budapesten kerül megrendezésre a ’’The 8th Shanghai Fair 2019’’ című rendezvény, amelyen több mint 200 kínai kiállító termékei lesznek megtekinthetők.

A vásár 2012 óta nagy sikerrel került megrendezésre többek között Szlovéniában, Szerbiában, Fehéroroszországban stb.
A kiállítás keretében sor kerül kereskedelmi partnertalálkozókra, termékek bemutatójára, az érdeklődők megismerkedhetnek a kínai teaszertartással, gasztronómiával is.

Időpont: 2019. augusztus 26-27.

Helyszín: Hungexpo, D Pavilon

Részletes információk a kiállításról ide kattintva érhetőek el.