A BEFAG Parkett Kft. bemutatkozása

2024. szeptember 23.

A BEFAG parketta egy többszörösen díjnyertes magyar termék, amely a világ minden kontinensére eljutott. A BEFAG márka a megnyerő és megbízható minőségű parkettát jelenti. Több mint 45 éves szakmai tapasztalat, elkötelezett munkatársak és egy folyamatosan megújuló, korszerű géppark garantálja a teljes vásárlói elégedettséget és a környezetbarát termékeket.

BEFAG Parkett Kft:

• A parkettagyárat 1976-ban alapították
  • A BEFAG Parkett Kft. a 2020. évben vált ki a Bakonyerdő Zrt.-ből
  • A Bakonyerdő Zrt. részeként 100% állami tulajdonú cég
  • 4 kontinensen, 28 országban van jelen
  • Tagja az Európai Parketta Szövetségnek (FEP)

Miért válasszon BEFAG Parkettát?

A BEFAG célja már 48 éve változatlanul az, hogy partnereik szolgálatába állítsa mindazokat az előnyöket, amelyek szemléletükből, üzemméretükből, tulajdonosi hátterükből, cégük struktúrájából adódnak.

• Részben saját erdeinkből kitermelt, részben tartamos erdőgazdálkodásból származó válogatott alapanyag
  • Folyamatos gyártásközi minőségellenőrizés
  • Prémium minőségű készparketta
  • Prémium minőségű lakkozás és olajozás
  • Pontos szállítási határidők
  • Megbízható, kiszámítható üzleti kapcsolat

Termékek:

• BEFAG készparketta szerkezetileg három részből áll. Alsó és középrétege fenyőfából, járófelülete kemény fafajokból készül (3,1–3,5 mm), melyek színválasztéka, felületkezelése a burkolandó tér hangulatához igazítható felületet eredményez.
  • A parketta a svéd Välinge klickrendszerrel rendelkezik. Az 5G a Välinge cég világszerte ismert védjegye. A parketta rövid oldalába beépített elem erős kapcsolódást biztosít a parkettaburkolatot stabilabbá téve. Ezzel az illesztéssel a fektetés is egyszerűbbé és gyorsabbá válik.
  • 21 év szerkezeti és 5 év lakkozási jótállás.

Információ:

Steiner Zsolt