Digitális tudástár segíti a vállalkozások online gyakorlatszervezését

Szerző: Rábai Veronika
2020. március 25.

A JEF/29359/2020-ITM miniszteri rendelet tartalmazza, hogy a szakmai gyakorlati oktatást - a szakma jellégétől és a szükséges eszközöktől függően - lehetőség szerint digitális munkarendben vagy egyéni felkészüléssel, projektfeladat előírásával kell megszervezni.

Ebben az új, innovatív megoldásokat igénylő feladat teljesítésében nyújt segítséget a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által létrehozott digitális tudástár, ahol ágazatonként megtalálhatók a módszertani ajánlások, digitális tartalmak, projektfeladatok. Az oldal folyamatosan bővül a vállalkozások által beküldött tananyagokkal.

Az alábbi linken elérhetőek
a piaci ágazatok szakmai anyagai, digitális tananyag segédletek, dokumentumok:
akt.mkik.hu