Elmarad a Szakma Sztár Fesztivál

Szerző: Veronika Rábai
2020. március 12.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020. április 20-22-re meghirdetett Szakma Sztár Fesztivál, illetve a fesztiválon megrendezésre kerülő SZKTV és OSZTV döntők a világszerte fokozódó koronavírus járványra való tekintettel elmaradnak.

A döntést a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara az egészségügyi kockázatokat és a hatóságok ajánlásait mérlegleve hozta meg.

A válogatók, illetve a külső helyszíni döntők 2020. március 21-ig bezárólag, az előzetes terveknek megfelelően lebonyolításra kerülnek.

Mivel a versenyeken való részvétel fontos feltétele a felmentések kiadásának, ezért a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara tájékoztatást ad az iskolák részére arra vonatkozóan, hogy a  március 21-ig lebonyolított versenyrészekkel mely szakmákban, milyen típusú felmentéseket kaphatnak a tanulók.