Magyarország nemzetgazdaságának kiemelkedő kihívásaira válaszul készült el az eddigi legátfogóbb KKV-knak szóló INGYENES képzési csomag a BIB Zrt-nél, az EKKV e-learning, mely most újabb modullal bővül, a Szektoronkénti digitalizáció témakörében.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a megyei önkormányzattal közösen fórumot tartott a 8-as számú főút fejlesztéséről dr. Navracsics Tibor kormánybiztos és dr. Mosóczi László közlekedéspolitikáért felelős államtitkár közreműködésével.

A program célja, innovatív komplex kapacitásbővítő beruházások támogatása által a mikro-, kis-, és középvállalkozások versenyképességének és termelékenységének növelése, valamint a foglalkoztatás bővítésének ösztönzése.

A hitelmoratóriumban érintett vállalkozások, általános moratóriuma október 31-ig érvényes, ezután pedig csak azok maradhatnak a programban jövő júniusig, akik ezt október végig külön jelzik a számlavezető bankjuknál.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 2021. október 18-án szakmabemutató napot szervezett Pápán a Városi sportcsarnokban. A rendezvény célkitűzése a szakmatanulás népszerűsítése volt a pályaválasztás előtt álló fiatalok körében.

Megjelent a "Lakossági napelemes rendszerek támogatása és fűtési rendszerek elektrifikálása napelemes rendszerekkel kombinálva" című pályázati felhívás.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!