Koronavírus felmérés - Milyen eszközök segítenék a vállalkozásokat?

2020. március 20.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara annak érdekében, hogy minél pontosabb képet kaphasson a koronavírus-fertőzés gazdasági hatásairól, újabb felmérést végez a hazai vállalkozások körében.

A felmérés második hullámában a vállalkozások üzleti helyzete és kilátásai mellett arról szeretnénk képet kapni, hogy hogyan kezelik vállalkozásánál a járvány terjedését, illetve milyen eszközök segítenék vállalkozása működését.

Kérjük, hogy szakítson időt a kérdőív kitöltésére, amely 8-10 percet vesz igénybe.

A kérdőív az alábbi linken kitölthető:

A válaszadás önkéntes!
Válaszait bizalmasan kezeljük, csak összesítve, statisztikai módszerekkel dolgozzuk fel!