Az Európai Bizottság közzétette szokásos éves országjelentéseit, amelyekben az egyes tagállamok előtt álló legfontosabb társadalmi-gazdasági kihívásokat elemzi. Fókuszban: környezeti fenntarthatóság, termelékenységnövekedés, méltányosság és makrogazdasági stabilitás.

Tekintse meg a horvát híreket és tendereket!

Tekintse meg a román híreket és tendereket!

Tekintse meg a legfrissebb bolgár üzleti ajánlatokat.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara egynapos workshopot szervez, amelynek keretében a szépségiparban érintett szakemberek megismerhetik a legmodernebb biotechnológiai eljárással készült olasz Alissa Beauté kozmetikumait, valamint a Karaja Make Up professzionális sminkmárka 2020-as tavaszi/nyári sminktrendjét.

Tekintse meg a legfrissebb szlovén üzleti híreket, ajánlatokat!

Az Európai Bizottság egyik prioritása, hogy az EU minden szempontból digitálisan fejlett legyen, így megőrizve és erősítve helyzetét a globális térben. A testület február 19-én bemutatta erre vonatkozó stratégiáját, amely a kiberbiztonságtól a kritikus infrastruktúrákon, a digitális oktatáson és készségeken, valamint a demokrácián át a médiáig mindenre kiterjed.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara harmadik alkalommal jelentette meg a sikeres helyi kis- és középvállalkozásokat bemutató kiadványát.